Inspiracja z Krzaków: Gra

Zastanawiasz się, jak przygotować przestrzenną mapę miejscowości albo grę wiejską? Chcesz dowiedzieć się, czym jest „krzak życzeń” lub kapsuła czasu? A może wspólnie stworzymy „Rodzinne zdjęcie” i wypuścimy balony z marzeniami?

„Inspiracje z Krzaków” to gra skierowana do osób, które poszukują pomysłu na działanie w swojej organizacji lub społeczności lokalnej. Na kartach przedstawiono opisy i zdjęcia 24 akcji i działań zrealizowanych w Krzakach i najbliższej okolicy. Od 2003 roku włączamy mieszkańców i miłośników naszej miejscowości do twórczego i aktywnego działania. Wychodzimy z Krzaków i pobudzamy innych do aktywności na rzecz swoich społeczności. Może właśnie Ty staniesz się lokalnym kreatorem zmian i sprawisz, że przestrzeń wokół Ciebie zmieni się na lepsze?

Gra została wydana w ramach projektu „Klasyka to sztuka” realizowanego przez Stowarzyszenie Pracownia Inspiracji Kulturalnych przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej w ramach Programu „Młodzież w działaniu”. Wszystkie jej elementy znajdziesz w załącznikach.

Pomysł i opracowanie gry: Mateusz Konieczny

Grę można pobrać na stronie nowego programu CEO Kto na ochotnika. Znajdziecie tam też wiele przydatnych informacji i narzędzi związanych z tematyką szkolnego wolontariatu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php