Kto pisze na naszym blogu?

Patrycja Medowska  – zastępca dyrektora Europejskiego Centrum Solidarności, szef Wydziału Kultury Obywatelskiej. Z wykształcenia germanistka, przez wiele lat dziennikarka i publicystka Radia dla Ciebie. W Fundacji Konrada Adenauera w Polsce zajmowała się m.in. edukacją obywatelską.

Alicja Pacewicz - dyrektor ds. programów i wydawnictw Centrum Edukacji Obywatelskiej. Opracowuje programy edukacyjne, podręczniki dla uczniów, scenariusze zajęć, materiały metodyczne i szkoleniowe. Współtworzy wizję i strategię CEO.

Anna Paluszek – od ponad roku mieszkająca w Izraelu i na okupowanych terytoriach Palestyny, pracowała przez rok jako koordynatorka projektów wodno-sanitarnych. Autorka publikacji z edukacji globalnej oraz trenerka. Doktor nauk politycznych i społecznych, badająca polityczne upodmiotowienia i uprzedmiotowienia grup wykluczonych i dyskryminowanych.

Urszula Małek – nauczycielka wos oraz historii i społeczeństwa, trenerka, autorka materiałów edukacyjnych, doradca metodyczny. Pracuje w sanockich szkołach i angażuje się w działania lokalne.

Katarzyna Sołtan – dziennikarka, redaktorka, autorka wielu artykułów z dziedziny kultury i sztuki oraz publikacji edukacyjnych, m.in. Etnolog. Zaloguj się na ludowoAlfabet Korczaka.

Anna Dobrowolska – koordynatorka programu Solidarna Szkoła, trenerka debat, redaktorka magazynu  Kontakt.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php