Mistrzostwa Głogowa i Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt

 

 

Szkoła Podstawowa nr 3 była organizatorem (21.01) Mistrzostw Głogowa w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii „czwórki”. Reprezentacja naszej szkoły zagrała bardzo dobry, zacięty mecz wygrywając w taebraku z SP 3 – 2 : 1 (15:25, 25:22, 15:13) zdobywając tytuł Mistrza Głogowa.

Dnia 26 stycznia w naszej szkole zostały rozegrane zawody Mistrzostw Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt w kategorii „czwórki”. W zawodach wzięły udział następujące szkoły : SP Nielubia, SP Kotla, SP 3 i SP 10.

Oto wyniki spotkań :

SP 10 – SP Kotla      2 : 0

SP Nielubia  – SP 3   0 : 2

Mecze o miejsca :  III – IV   SP Nielubia – SP Kotla   2 : 0

                                 I  -  II    SP 3     -    SP  10            2 : 0

Tym razem reprezentacja naszej szkoły musiała uznać wyższość przeciwniczek z SP 3, tym samym zdobywając tytuł W-ce Mistrza Powiatu Głogowskiego w Mini Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Oto skład reprezentacji szkoły :

Anita Wrembel 6 b (kapitan), Adrianna Kornacka 6 b, Wiktoria Pyk 6 b, Hanna Darowska 5 c, Weronika Michałowicz 5 b, Zuzanna Rubacka 6 a, Natalia Miłek 6 a, Hanna Kobylarz 6 d, Wiktoria Gomułka 6 c, Kamila Kusiołek 6 c.

Gratulacje dla dziewcząt !

Opiekun : Sylwia Szczeblewska

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge