Rusza poczta walentynkowa

Uwaga uwaga,

Wszyscy,którzy chcą przekazać koleżankom, kolegom i nauczycielom wyrazy swojej sympatii- korzystajcie z bezpłatnej poczty walentynkowej samorządu. Poczta przyjmuje walentynki „Przy Koperniku” od poniedziałku do czwartku godz. 11.30.

 

A tutaj znajdziecie ciekawe materiały ze szkoły z klasą:http://askatechteacher.com/2014/02/07/20-valentine-sites-for-your-students-2/

Posted in Bez kategorii | Leave a comment

Pierwsze próby z boomboomrurkami za nami.

Z radością donoszę wszystkim, którzy byli zaangażowani w projekt „Boomboompipers”, że jesteśmy po pierwszych próbach i wszystko działa znakomicie. Szczególne podziękowania dla Oliwii i Sebastiana z 5c, którzy wspierali mnie w chwilach zwątpienia i zachęcali do pracy- sami o tym nie wiedząc. Ale ich entuzjazm dodawał skrzydeł. Pozostały do zrobienia ostatnie szlify, trochę oklejania i będziemy prezentować nasze boomboomrurki podczas „Dnia Otwartego Szkoły” za 1,5 tygodnia.

Czekam na Was w przyszłym tygodniu i Pozdrawiam. Marzena U.

Posted in Bez kategorii | Leave a comment

BOOMBOOMpipers

 

Piłowaliśmy

Piłowaliśmy

 

 

Piłowaliśmy

Piłowaliśmy

 

 

Szlifowalśmy

Szlifowalśmy

 

 

I pisaliśmy relacje na żywo.

I pisaliśmy relacje na żywo.

Część uczniów z samorządu uczniowskiego brało udział w projekcie Boomboompipes organizowanym przez panią Marzenę Urban.Celem projektu jest stworzenie instrumentów z plastikowych rurek. Piłowaliśmy rurki PCV, szlifowaliśmy etc.Nie udało nam się wszystkiego skończyć. Mamy nadzieję, że niedługo odbędzie się kolejne takie spotkanie.

Kamil Kowalski

Posted in Bez kategorii | 2 Comments

Victoria

Mamy bloga. zapraszam wszystkich Młodych odkrywców do wspólnego redagowania bloga. Podzielcie się swoimi spostrzeżeniami z pracy nad eksponatami.
M.U

Posted in Bez kategorii | 1 Comment