Uroczyste otwarcie hal sportowych

Po wielu miesiącach oczekiwań, sportowcy naszej szkoły głośno krzyknęli: Hurrra!! Nowoczesne hale sportowe zostały oddane do użytku!

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonała nasza Pani Dyrektor oraz inwestor hal. Zaproszeni gości mogli obejrzeć występy taneczne oraz zmagania sportowe naszych uczniów.

Tym samym problem zajęć wychowania fizycznego w okresie jesienno-zimowym rozwiązał się samoistnie. Dotychczas część lekcji odbywała się na szkolnych korytarzach – teraz ćwiczymy w komfortowych warunkach.

Hale tętnią życiem. Z pewnością staną się kulturalno-sportowym centrum szkoły i dzielnicy.

Zobaczcie, jak wyglądają nasze hale :)  

Dodaj komentarz


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php