«

paź 05

Nie przejdziemy do historii ?

Centrum Edukacji Obywatelskiej jako organizator programu „WF z klasą” poinformowało, że szkoły uczestniczące w pierwszej  jego edycji – 2013/2014, które zgłosiły  swój udział także w bieżącym roku szkolnym zobligowane  są do założenia nowego bloga. Obecny, chociaż może zabrzmi to trochę patetycznie – przechodzi do historii. Trochę szkoda, że nie można go kontynuować. Był  swego rodzaju kroniką dokumentującą aktywność uczniów naszej szkoły w obszarze wychowania fizycznego i sportu szkolnego. Jego miejsce będzie teraz w archiwum. Pierwszy wpis zamieściliśmy w październiku ubiegłego roku , dziś kończymy . Jeśli komuś przyjdzie ochota do niego zerknąć, to łatwo go odszuka w menu nowego bloga.

Jeśli ma to być ostatni wpis to pora się pożegnać i przede wszystkim podziękować:

  • uczniom naszej szkoły za entuzjazm i zaangażowanie podczas zajęć, które były dla nas inspiracją do redagowania kolejnych wpisów na blogu.
  • dyrekcji szkoły za pomoc i wsparcie
  • czytelnikom bloga za duże  zainteresowanie

Koordynatorzy programu „Wf z klasą”

Dosyć tego refleksyjnego tonu. Informujemy potencjalnych czytelników nowego bloga, że  już wkrótce zamieścimy wpisy dokumentujące różnorodne przedsięwzięcia podejmowane w ramach realizacji II edycji programu, które odbyły się we  wrześniu bieżącego roku szkolnego.

Adres nowego bloga : blogiceo.nq.pl/sp2sokolowpodlaski/

 

1 komentarz

  1. Obserwator

    Czekamy z niecierpliwością!!! :-)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php