«

»

cze 19

Latający beret

Szóstoklasiści zakończyli międzyszkolne współzawodnictwo sportowe. Mimo zmęczenia sezonem,  wielu z nich przystąpiło do odbywającej się corocznie próby bicia rekordu naszej szkoły w niecodziennej konkurencji. Chodzi o rzut beretem na odległość.  Wszyscy wiemy, że „rzut beretem” to dosyć blisko , ale ile dokładnie, tego nie wiadomo. W naszej szkole od dwóch lat  jeden rzut beretem równy jest 20 metrom. W tegorocznym konkursie oddano wiele udanych rzutów.  Stosowano różne techniki ,  biorąc pod uwagę siłę i kierunek  wiatru. Niestety, żadnemu z uczestników  nie udało się poprawić rekordowego wyniku, co poświadczył sędzia główny – Mariusz Górski. Z reporterskiego obowiązku dodajmy, że najbliżej wyznaczenia nowej jednostki długości była Karolina Ślusarczuk.

DSC_8658DSC_8660

DSC_8661DSC_8662

DSC_8663DSC_8664

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php