Czy masz sokole oko ?

Proponujemy niegdyś bardzo popularną w czasopismach dla dzieci i młodzieży zabawę,  polegającą na odnalezieniu 10 szczegółów, którymi różnią się dwie fotki. Jak nietrudno zgadnąć przedstawiają one naszych drugoklasistów z wychowawczynią na przyszkolnym placu zabaw.

DSC_3785DSC_3787

1 komentarz

 1. .Martyna

  Mam nadzieję, że pytanie o różnice nie jest podchwytliwe i nie chodzi o to, którzy uczniowie mają w kieszeniach własne solniczki ;P (to tak a propos toczącej się właśnie w mediach dyskusji o rewolucjach sklepikowych i stołówkowych: http://www.pomorska.pl/opinie/art/8063748,do-szkoly-z-dzialka-soli-i-cukru,id,t.html)

  A tak poważnie, myślę sobie, że dzięki takim blogom jak Wasz, aplikowanym regularnie, nie grozi mi żadna chandra blogowa :) ( i mówię tu zupełnie poważnie, razem z Zuzą Machalską uznałyśmy, że w tej edycji, niezależnie od obowiązującej kolejki komentowania, przynajmniej raz w tygodniu będziemy urządzały sobie popołudnie z najwspanialszymi blogerami, żeby na nowo ustawić sobie standardy dotyczące wpisów i rozwinąć moderatorskie skrzydła ;) ).

  Martyna
  WF z Klasą

 2. Izabela Pakuła

  Ala fajny pomysł na zabawę! Gratuluję inwencji twórczej. Bardzo podoba mi się to podejście do wychowania fizycznego z przymrużeniem oka :) pozdrawiam serdecznie i pozwolicie, że w niedługiej przyszłości zainspirowana Waszym działaniem przygotuję coś podobnego :)

  pozdrawiam Iza Pakuła, Lokalny Lider
  http://blogiceo.nq.pl/aktywnisp23bytom/

  1. wfdwojka22

   Zainspirować kogoś inwencją twórczą, mrużąc przy tym oko. Miło to przeczytać. Dziękuję i pozdrawiam.
   Robert Jaszczuk

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php