«

»

cze 08

Strzelaj tato, strzelaj gola! :)

rodzice22

Dzisiaj zakończyła się V edycja turnieju „Rodzice – dzieciom, dzieci – rodzicom”. Impreza obejmuje organizacje cyklu turniejów piłki nożnej dla przedstawicieli rodziców uczniów bytomskich szkół oraz konkursu klubów kibica szkół uczestniczących w turnieju. Dzieci kibicują swoim rodzicom w tradycyjny sposób, ale muszą też przygotować program artystyczny prezentowany w przerwach między grą rodziców. Oceniany jest całokształt dopingowania. Turniej piłkarski i konkurs kibicowania są niezależne od siebie, więc drużyny piłkarskie i kluby kibica są indywidualnie oceniane i wynagradzane zestawami piłek do gier sportowych, oraz sprzętem komputerowym. Celem turnieju jest:

 • promowanie aktywności fizycznej wśród dzieci, młodzieży i rodziców,
 • budowa pozytywnych relacji w rodzinie poprzez sport,
 • zwiększenie zaangażowania rodziców w życie szkolne, swoich dzieci i problemy szkoły
 • pobudzenie kulturalnego zachowania kibiców na boiskach, stadionach, i imprezach sportowych,
 • doposażenie szkół głównie w sprzęt sportowy (piłki) oraz inny.

W eliminacjach dzielnicowych nasi tatusiowie i my walczyliśmy ambitnie. Nasi ojcowie trenowali wcześniej, by pokazać swoim dzieciom, że wysiłek fizyczny przynosi efekty.31.05.2014r. na terenie G7 odbyły się eliminacje do turnieju. Reprezentacja tatusiów pokazała, że współpraca i ogranie daje efekty. Już po dwóch meczach ojcowie mieli zapewniony awans do finału, który odbył się dzisiaj  na bytomskim Torkaciku. Natomiast nasi kibice – ci duzi (mamy) i ci mali (dzieci) z cheerleaderkami na czele wspaniale się bawili – nasz doping podsycał ducha walki u naszych zawodników (mamy taką nadzieję :) ). Ostatecznie w eliminacjach dzielnicowych zajęliśmy II miejsce w kibicowaniu, a nasi ojcowie – I miejsce w turnieju piłkarskim.

Dzisiaj walczyliśmy w pocie czoła, bo grać w piłkę i kibicować w 35 stopniowym upale nie jest łatwo. Nasz doping poniósł naszych rodziców aż do finału. Jednak podczas  meczu finałowego zabrakło trochę szczęścia i nasi ojcowie zajęli zaszczytne II miejsce, a my w kategorii Klubu Kibica V miejsce. Brawo :) Cieszyliśmy się razem z naszą reprezentacją, bo w końcu to nasi tatusiowie!. Wszyscy się dobrze bawili i w sportowej atmosferze mogli odbierać nagrody, dyplomy i puchary.

2 62 79

 

 

 

 

 

 

67 74a 69a

 

 

 

 

 

 

6572 razem2

 

 

 

 

 

 

z1 z13 z18

 

 

 

 

 

 

z21 z23 z25

 

 

 

 

1 komentarz

 1. zsrt_wf_z_klasa_sp

  Brawo! Cóż za wspaniały pomysł! Pokazujecie, że dzieci i rodzice mogą spędzać ze sobą czas na sportowo, a ten czas jest bardzo cenny w relacjach rodzinnych. Gratulujemy!

  ZS w Rudzie Talubskiej
  http://blogiceo.nq.pl/sprtwf/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php