«

»

cze 17

Każdy szansę ma :)

szombryW naszej szkole nie ma basenu, ale popołudniowe zajęcia dodatkowe doskonalące umiejętność pływania cieszyły się sporym zainteresowaniem. Wielu uczniów dodatkowo korzystało z możliwości poprawienia swoich umiejętności w szkółkach pływackich lub odwiedzając kryte pływalnie, Aquadrom lub Aquapark wraz z rodzicami. Dla nich i dla tych, którzy myślą, ze umieją wspaniale i szybko pływać, skierowana była nasza czerwcowa oferta – Mistrzostwa Szombierek (naszej dzielnicy) w pływaniu. Zawody odbywały się w Gimnazjum nr 7 i  wzięły w nich udział trzy szombierskie szkoły podstawowe.  My postanowiliśmy promować aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Dlatego na zawody tej rangi zaprosiliśmy wszystkich chętnych pływaków, by sprawdzili swoje umiejętności w wodzie. Reprezentacja naszych uczniów z klas I-VI w ilości 63 osób była największą grupą. W ilości siła – bo zebraliśmy też, większość medali w każdej kategorii wiekowej i  zdobyliśmy tytuł i puchar dla najlepszej szkoły. Niestety, nie wszyscy mogli stanąć na „pudle”. Dla nich również przygotowano pamiątkowe dyplomy za udział w zawodach. Takie przedwakacyjne sprawdzenie umiejętności pływackich naszych milusińskich jest dobrym początkiem akcji Bezpieczne wakacje 2014. A pomysł, by każde dziecko otrzymało dyplom – zachętą do doskonalenia swoich umiejętności.

Wielkie brawa dla wszystkich startujących :)

 

basenpierwszaki

start

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php