«

»

cze 21

Siatkówka w rękawiczkach :)

Z plecakiem pełnym marzeń :) part 2

F0

Co roku, w czerwcową sobotę, organizujemy szkolny festyn rodzinny. Tym razem odbywał się on pod hasłem: „Z plecakiem pełnym marzeń”. Temat nawiązywał do głównego hasła naszej imprezy: Spełniamy dziecięce marzenia, do promocji zdrowego i aktywnego spędzania czasu, zakończenia charytatywnego projektu „Autostopem dla Patryka”, obchodów 760-lecia Bytomia oraz zbliżających się wakacji.

Nasz festyn obfitował w różne, często zaskakujące, wydarzenia sportowe.

 

Każdy mógł sprawdzić się w szermierce, spróbować wejść na wieżę złożoną ze skrzynek, spróbować trafić do celu dzidą, z łuku lub markera.

f100 f102 f101

 

 

 

 

 

 

 

Każdy mógł zobaczyć naszych uczniów i ich klubowych kolegów w popisach akrobatycznych, gimnastycznych i obronnych.

f104 f105 f103

 

 

 

 

 

 

 

Jednak dużo emocji przyniósł mecz siatkówki  reprezentacji klas sportowych z reprezentacją reszty szkoły o puchar „złotej rękawiczki”.

Wszyscy chętni zapisywali się do gry, a losowanie wyłoniło reprezentantów – równo wg wieku i płci. Aby szanse były wyrównane reprezentanci klas sportowych musieli grać w rękawiczkach (zimowych, ochronnych, medycznych, gumowych, wełnianych, jednym słowem w dowolnych, byle w rękawiczkach :) ). Zabawa była przednia, ale i tak wygrały klasy sportowe otrzymując puchar (przechodni) „złotej rękawiczki”. W nagrodę wszyscy uczestnicy otrzymali koszulki, długopisy, soczki i pomarańcze.

f106 f107 f108

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkim, którzy pomogli w organizacji naszego festynu, jeszcze raz DZIĘKUJEMY! :)

 

Więcej zdjęć można zobaczyć: tutaj, tutaj oraz tutaj

Wszystkie – są autorstwa naszej wuefistki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php