«

cze 26

Sportowe ostatki :)

cross7

Ostatnie dni roku szkolnego spędzamy (dalej, wciąż i ciągle) na sportowo. Dwa dni przed końcem roku – 25 czerwca – wszyscy chętni mogli wziąć udział w biegach przełajowych w ramach CROSSU „wiosenno-letniego”. Promujemy aktywność fizyczną na co dzień, więc kto żyw, zakłada buty do biegania i razem z nauczycielami wyrusza do Parku Miejskiego wziąć udział w zawodach masowych, dobrze się bawić i miło spędzić czas poza murami szkoły.

Nasza reprezentacja była bardzo liczna – 68 dzieciaków i na piechotę (spacerek 3km) dotarliśmy na miejsce zawodów. Nas najbardziej interesowało pierwszych sześć biegów z uwagi na kategorie wiekowe: chłopcy i dziewczyny z roczników 2003, 2002, 2001. Zawodnicy startowali, pozostali kulturalnie kibicowali i mobilizowali do walki naszych zawodników. Okazało się, że w ilości siła – zdobyliśmy 5 medali. Może nie dokładnie my, ale: Ala złoto, Martyna srebro, a  Kamil brąz (2003r.), Agata i Dawid również brąz (2002r.). Większość naszych zawodników odnalazła siebie na początku list   z wynikami. Dla tych najmłodszych był to udany debiut. Natomiast nasi najstarsi uczniowie, poczuli się trochę zawiedzeni zajmując miejsca tuż za podium.

Miłym (i już tradycyjnym) zwyczajem stał się owocowy poczęstunek dla zawodników. Bo jabłka są dobre na każdą okazję :)

cross6  cross1cross2

 

 

 

 

 

 

cross4cross3cross5

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php