Gdy MY organizujemy

cORGANIZATOR: nasza nauczycielka wf – Halina Paprocka przy współudziale pozostałych nauczycieli wychowania fizycznego. PRZECZYTAJ NA BLOGU

IMPREZA: Miejski Turniej Tenisa Stołowego o Puchar I Wicewojewody Śląskiego pod patronatem Prezydenta Bytomia. Pojedynki rozgrywane w kategorii chłopców i dziewcząt do dwóch przegranych. Impreza rozgrywana w celu promocji tenisa stołowego wśród uczniów szkół podstawowych. Z zaproszonych dziesięciu szkół, w imprezie uczestniczyło siedem (ponad 100 uczniów).

ZAPLECZE: Potrzebowaliśmy sali gimnastycznej, stołów tenisowych, rezerwowych rakietek i piłeczek tenisowych (szkolny sprzęt), sędziów spotkania (przeszkoleni uczniowie naszej szkoły), zaplecza medialnego („Życie Bytomskie„, portal UM), aspektu wychowawczego – imprezę odwiedzili zaproszeni policjanci z prelekcją o bezpieczeństwie. Nagrody zostały ufundowane przez patronatów imprezy BTSK i prezydenta miasta zostały również przez nich wręczone zwycięzcom. Banery i loga naszych sponsorów były widoczne podczas trwania imprezy  oraz na fotkach, które publikowaliśmy w mediach.

EWALUACJA: Impreza była udana, dzieci zadowolone często pytały o cykliczność turnieju. Dobrym pomysłem było przygotowanie dla uczestników małego poczęstunku (kanapki) i zaopatrzenie w napoje (soczki i woda). Tablica z wszystkimi bieżącymi wynikami była stale dostępna i każdy wiedział kiedy gra, czy jeszcze gra i o jaką pozycję w rankingu walczy.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php