„Marszobieg po zdrowie”

Po raz drugi zorganizowaliśmy marszobieg po zdrowie ( w ramach akcji LAS)w  pobliskim, przepięknym parku. Do udziału zaprosiliśmy całą naszą społeczność szkolną czyli uczniów, rodziców i nauczycieli, a dodatkowo uczniów z pobliskich szkół.

10.05 była piękna pogoda, więc tym chętniej pomaszerowaliśmy do parku. Tym razem na spotkanie przyszło 16 uczniów naszej szkoły, 4 rodziców i 3 panie nauczycielki – 2 panie wuefistki i pani od j. angielskiego.

Na początek zrobiliśmy trochę przebieżek, potem małą zabawę biegową wśród drzew. Chwilę poćwiczyliśmy na ścieżce zdrowia. Następnie podzieliliśmy się na dwa zespoły i bawiliśmy się w podchody. Na zakończenie wszyscy chętni mogli przebiec 700m. na czas. W biegu wzięli udział prawie wszyscy uczniowie, jeden rodzic i dwie panie. Wszyscy ukończyli bieg – nie możemy narzekać na kondycję.

Zabawa była przednia.

Do domów wróciliśmy bardzo szczęśliwi i zdrowsi!

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

One Response to „Marszobieg po zdrowie”

 1. Martyna says:

  Witam serdecznie!

  Czy marszobieg został zorganizowany w ramach akcji LAS? Jeśli tak, koniecznie napiszcie więcej o tym wyjściu – czy pojawili się zaproszeni rodzicie? Ilu uczniów wzięło udział w marszobiegu? Czy pojawili się goście z innych szkół? Jak kondycyjnie wypadli nauczyciele z Waszej szkoły? Czy któryś dorosły stanął na starcie biegu na czas? A jak wypadli uczniowie? A może udało Wam się zrobić kilka zdjęć? Warto byłoby dołączyć je do relacji!

  A może w ramach LASu planujecie coś innego?

  Dajcie znać jakie zadanie dodatkowe wybraliście do zrealizowania w tym semestrze!

  Martyna
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge