2 thoughts on “Witaj, świecie!

 1. Witam serdecznie!

  Jest mi niezmiernie miło powitać Was w II edycji WFu z Klasą! Dołączyliście do grona szkół z całej Polski, które aktywnie poszukują rozwiązań na lepszy WF i dzielą się swoimi pomysłami.

  Nazywam się Aleksandra Puchała i będę moderatorką Waszego bloga. Proponuję zwracanie się do siebie po imieniu – będzie nam milej i łatwiej. Czy odpowiada Wam taka forma?

  Będę wspierała Wasze działania, czytała i komentowała zamieszczone przez Was opisy działań w programie oraz polecała przydatne materiały. Jeśli będziecie mieć jakieś kłopoty, pytania, wątpliwości, śmiało kontaktujcie się ze mną przez e-mail: aleksandra.puchala@ceo.org.pl.
  Postaram się odpowiedzieć najszybciej jak to możliwe. Mam nadzieję, że moja pomoc i konsultacja przyda się podczas wykonywania zadań programowych.

  Połowa sukcesu w naszej współpracy zależy od przepływu informacji dlatego proszę, abyście akceptowali moje komentarze i odnosili się do wskazówek które w nich zamieszczę. Jeśli macie jakieś uwagi na temat mojej pracy, jeśli coś będzie budziło Wasze niezadowolenie – również dajcie o tym znać.

  Postarajcie się dotrzymywać terminów umieszczania relacji z działań uwzględnionych w harmonogramie programu – http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/harmonogram-ii-edycja
  Pozwoli mi to na udzielenie informacji zwrotnej. Będę Wam wdzięczna za sygnalizowanie trudności w realizacji zadań – jeśli mielibyście kłopot z dotrzymaniem jakiegoś terminu, zasygnalizujcie to przed jego upływem – razem postaramy się znaleźć rozwiązanie.

  Cieszę się, że będę mogła z Wami pracować i mam nadzieję, że program spełni Wasze oczekiwania.

  Ze sportowym pozdrowieniem
  Aleksandra
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge