«

»

maj 27

Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach IMS

Dnia 12.05.2015 r. na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Złocieńcu odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W turnieju wzięły  udział: SP 2 Złocieniec, SP Czaplinek, SP Kalisz Pom. i SP Drawsko Pom. Dziewczęta z naszej szkoły uzyskały następujące wyniki ,co dało nam II miejsce w klasyfikacji końcowej turnieju.

SP Drawsko : SP 2 Złocieniec 1:1
SP Drawsko : SP Czaplinek 2:2
SP Drawsko : SP Kalisz Pom. 6:0
   Najwięcej bramek w turnieju zdobyła uczennica naszej szkoły Natalia Oleszkiewicz.
   Skład zespołu: Oleszkiewicz Natalia, Brzyska Patrycja, Milczarek Kamila, Capek Natalia, Fabich Weronika, Hofman Nikola, Ładna Klaudia, Biłas Angelika, Kornacka Aleksandra, Adamiak Angelika, Gołyńska Michalina.
Tomasz Dudka
tpn_13_05_2015 tpn_13_05_2015_2 tpn_13_05_2015_3

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php