Reprezentacja naszej szkoły rozpoczęła 24.09.2015r. Igrzyska Młodzieży Szkolnej turniejem piłki nożnej w Mińsku Mazowieckim. Był to pierwszy etap rozgrywek powiatowych, niestety nie zdołaliśmy awansować do następnej fazy gier.

One thought on “Reprezentacja naszej szkoły rozpoczęła 24.09.2015r. Igrzyska Młodzieży Szkolnej turniejem piłki nożnej w Mińsku Mazowieckim. Był to pierwszy etap rozgrywek powiatowych, niestety nie zdołaliśmy awansować do następnej fazy gier.

 1. Wygląda na to, że razem ze wpisem „Witaj świecie” do kosza powędrował mój komentarz powitalny, dla porządku zamieszczam go jeszcze raz :)

  Witam serdecznie,

  jest mi bardzo miło powitać Was w III edycji WFu z Klasą! Cieszę się, że postanowiliście kontynuować przygodę z programem i dalej aktywnie zmieniać WF na lepsze :)

  Pod spodem garść informacji na dobry początek nowej edycji, część jest Wam zapewne doskonale znana, zamieszczona dla pełnej jasności:
  Nazywam się Martyna Stawarz i będę moderatorką Waszego bloga, czyli Waszą programową osobą pierwszego kontaktu. Proponuję podobnie jak w zeszłym roku zwracanie się do siebie po imieniu – będzie nam milej. Czy odpowiada Wam taka forma?

  Jako moderatorka będę wspierała Wasze działania, czytała i komentowała zamieszczone przez Was opisy działań w programie. Jeśli będziecie mieć jakieś kłopoty, pytania, wątpliwości – bez wahania piszcie proszę na mój adres mailowy – martyna.stawarz@ceo.org.pl (jest to najpewniejsza forma kontaktu, odpowiedzi zamieszczane w komentarzach potrafią umknąć). Połowa sukcesu w naszej współpracy zależy od przepływu informacji, dlatego proszę abyście czytali moje komentarze i odnosili się do wskazówek jakie w nich zamieszczę.
  Postarajcie się, proszę, dotrzymywać terminów umieszczania relacji z działań. Ja z kolei postaram się w miarę moich możliwości komentować je regularnie. Jeśli mielibyście jednak kłopot z dotrzymaniem jakiegoś terminu, zasygnalizujcie to przed jego upływem – razem spróbujemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie. Harmonogram programu znajdziecie pod tym linkiem: http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/harmonogram-iii-edycja-0

  Zanim przystąpicie do realizacji programu dokładnie zapoznajcie się z opisami tegorocznych zadań http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/zadania-szkol-iii-edycja. Zawarliśmy w nich nowe wytyczne oraz pytania pomocnicze, które ułatwią Wam pisanie relacji z przeprowadzonych w szkole działań.

  W roku szkolnym 2015/2016 stawiamy na „Przewrót na WF-ie”, dlatego będziemy Was zachęcać do jeszcze większych zmian na lekcjach WF-u, rewolucji sklepikowych w szkołach i promowania aktywności fizycznej w Waszym regionie. Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Wami uda się nam wypracować dobre praktyki na lekcjach wychowania fizycznego i te związane z szeroko pojętym sportowym życiem szkoły. Mam nadzieję, że praca w programie będzie dla Was satysfakcjonująca.

  Zachęcam Was do regularnego odwiedzania bloga głównego WF z Klasą: http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/
  Znajdziecie tam, podobnie jak w zeszłym roku, dobre przykłady ze szkół, wyróżnione co miesiąc blogi, odznaczone szkoły oraz pomoc techniczną.

  Cieszę się, że znów będę mogła z Wami pracować. Zeszłoroczne edycje programu pokazały, że razem naprawdę zmieniamy WF na lepsze! Życzę Wam energii do działania i wytrwałości w realizacji zadań programowych.

  Ze sportowym pozdrowieniem
  Martyna
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge