HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT

4 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się Halowy Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt z klas I-VI, zorganizowany wspólnie przez Klub Sportowy RESPEKT i nauczycieli wychowania fizycznego: p. Kamilę Sielecką i p. Przemysława Jurewicza.

Głównym celem była promocja piłki nożnej wśród dziewcząt. Do turnieju przystąpiło 18  czteroosobowych zespołów ze szkół w Halinowie, Brzezinach, Cisia i Okuniewa, podzielonych na 3 kategorie: klasy I-II, klasy III-IV i klasy V-VI.

Oto wyniki:

Kategoria klas I-II

W tej kategorii wystąpiły 4 drużyny, które rozegrały ze sobą mecze  systemem „każdy z każdym”.

Klasyfikacja końcowa:

 1. Megamocne (SP Halinów)
 2. SP Cisie II
 3. Super Dziewczyny (SP Halinów)
 4. SP Cisie I

Kategoria klas III-IV

W tej kategorii zgłoszonych było 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy 3-zespołowe. Dziewczęta w grupach rozegrały mecze „każdy z każdym”. O miejscu w grupie decydowała: liczba punktów, wynik meczu bezpośredniego, korzystniejszy bilans bramkowy. Mecz o 1 miejsce rozgrywany był pomiędzy zwycięskimi drużynami obu grup, natomiast mecz o 3 miejsce z zespołami z drugich miejsc w grupach.

Klasyfikacja końcowa:

 1. SP Cisie
 2. BFF (SP Halinów)
 3. Brzezinianki
 4. Piłeczki (SP Halinów)
 5. Czerwona Piłka (SP Halinów)
 6. Jeżozwierzyny (SP Halinów)

Kategoria klas V-VI

W tej kategorii wystąpiło 8 drużyn, które także zostały podzielone na 2 grupy, 4-zespołowe.

Klasyfikacja końcowa:

 1.  SP Cisie
 2. SP Okuniew
 3. Respektynki (SP Halinów)
 4. Gwiazdeczki (SP Halinów)
 5. Remeczki (SP Halinów)
 6. Mufinki/Orły (SP Halinów)
 7. Mufinki/Orły (SP Halinów)
 8. Świruski (SP Halinów)

Dziewczęta za trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii otrzymały medale.

Cieszymy się, że udało nam się zorganizować tak wspaniały turniej, który jak na pierwszy raz cieszył się sporym zainteresowaniem. Wyszliśmy tu naprzeciw oczekiwaniom dziewcząt, które domagały się większej ilości rozgrywek tylko dla nich! Mamy nadzieję, że uda nam się wpisać ten turniej na stałe do harmonogramu imprez sportowych rozgrywanych w naszej szkole. Dziękujemy trenerom KS Respekt: p. Kamilowi i p. Adamowi za pomysł organizacji tego turnieju i liczymy na współpracę w kolejnych  latach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge