Gminne Biegi Przełajowe Pod Patronatem Burmistrza Halinowa

DSC_0103

Dnia 23 maja 2016 roku reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w zawodach sportowych – Gminne Biegi Przełajowe Pod Patronatem Burmistrza Halinowa zorganizowanych przez Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzezinach. Oprócz naszej szkoły w imprezie udział wzięły reprezentacje szkół z pobliskich miejscowości: Brzeziny, Cisie, Chobot, Okuniew. Drużyna z Halinowa zanotowała bardzo udany występ, zdobywając medale w następujących kategoriach:

Dziewczęta klasy IV (800 m)

I miejsce – Martyna Pietrzyk

II miejsce Tatiana Obal

Dziewczęta klasy V (1000 m)

I miejsce – Anna Żejmo

Chłopcy klasy V (1000 m)

II miejsce – Michał Galemba

III miejsce – Emil Filipowski

Dziewczęta klasy VI (1000 m)

III miejsce – Weronika Rączkiewicz

Chłopcy klasy VI (1000 m)

III miejsce – Kamil Przychodzeń

Chłopcy klasy III gimnazjum (1500 m)

III miejsce – Michał Szymański (kl. 6d)

 

Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Pietrzyk, Tatiana Obal, Weronika Sado, Bartosz Zbroiński, Michał Chruśliński, Anna Żejmo, Michał Galemba, Emil Filipowski, Łukasz Zięcina, Weronika Rączkiewicz, Kamil Przychodzeń, Remek Jaworowski, Michał Szymański.

Gratulacje!

 

Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Dwuosobowych Dziewcząt

DSC_5558

W sobotę 7 maja 2016 roku na hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Halinowie odbył się Szkolny Turniej Piłki Siatkowej Drużyn Dwuosobowych Dziewcząt. W zawodach udział wzięło 7 par, które rywalizowały w systemie każdy z każdym do dwóch wygranych setów do 15 punktów.

Klasyfikacja końcowa:

  1.  Sandra Kosiec 6d/Klaudia Strzelecka 6c
  2. Martyna Pietrzyk 4c/Sylwia Tomaszewska 5b
  3. Natalia Połog 6d/Karolina Sikorska 6d
  4. Ewelina Pieńkowska 4a/Weronika Sado 4a
  5. Aleksandra Rogala 6c/Amelia Jakubowska 6c
  6. Kinga Adamska 6c/Laura Korczyk 5d
  7. Dominika Penszkal 4c/Julia Masna 4c

Turniej przebiegł sprawnie, w przyjacielskiej atmosferze. W czasie 4 godzin turnieju mogliśmy obserwować wiele ciekawych, bardzo zaciętych pojedynków.

Zdobywczynie miejsc 1-3 otrzymały medale, a wszystkie uczestniczki dyplomy oraz drobny upominek w postaci smyczy.

Serdeczne podziękowania dla Amelii Laskowskiej oraz Michała Szymańskiego za sędziowanie spotkań.

Dziękujemy za wspólnie spędzoną sportową sobotę!

Autorka zdjęć: w mniejszej większości  Sandra Kosiec :)

 

Turniej gimnastyki sportowej w Sulejówku

DSC_0001

Dnia 27 kwietnia 2016 roku dwie uczennice naszej szkoły wzięły udział w Turnieju Gimnastyki Sportowej organizowanym w Szkole Podstawowej nr 3 w Sulejówku.

Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych (poziomami klas dziewczęta i chłopcy).

Zadaniem uczestników było wykonanie dwóch układów ćwiczeń wolnych – podstawowego obowiązkowego dla wszystkich oraz dowolnego przygotowanego według własnej inwencji.

Reprezentantki naszej szkoły zaliczyły udany występ – Amelia Jakubowska zdobyła trzecie miejsce, a Ola Pazio miejsce czwarte (nasze reprezentantki wystartowały w takich zawodach po raz pierwszy). Z pewnością w należytym przygotowaniu do turnieju przyczyniła się większa liczba godzin gimnastyki na lekcjach wychowania fizycznego (WF dla Dziewcząt -WF z Klasą).

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, niemal wszyscy zawodnicy wykonywali swoje układy bezbłędnie, a o zajęciu poszczególnych miejsc decydowała najczęściej liczba wykonanych ćwiczeń w układzie dowolnym. Różnice punktowe pomiędzy zdobywczyniami miejsc na podium były minimalne.

Serdecznie gratulujemy!

Lokalna Akcja Sportowa „Szkoła biegnie z Respektem”

DSC_2298W dniu 2 maja 2016r odbył się bieg ulicami Halinowa, w którym brały udział dzieci ze szkół w Gminie Halinów.         W tym roku nasz bieg ukończyło aż 157 uczestników! Jest to nasz rekord. Panowała miła i przyjazna atmosfera, brawa należą się wszystkim uczestnikom za postawę „fair-play” . Poniżej kilka zdjęć z imprezy i klasyfikacja końcowa biegu.

Klasyfikacja końcowa biegu „Szkoła biegnie z Respektem” 2 maja 2016 r.

logo_trinity

           KLASYFIKACJA KOŃCOWA BIEGU „SZKOŁA BIEGNIE Z RESPEKTEM”

2 maja 2016 roku

Kategoria wiekowa: klasy I – III szkoły podstawowej
CHŁOPCY:
1. Jakub Szyk;
2. Daniel Gut;
3. Mateusz Pierlejewski;
4. Wojciech Ostrowski;
5. Szymon Jonasz;
6. Dawid Galemba;
7. Kacper Onkoś;
8. Marcin Wróblewski;
9. Michał Pietruń;
10. Jakub Chizanowski;
11. Oliwier Juściński;
12. Adrian Mirosz;
13. Dawid Paczek;
14. Krzysztof Całkowski;
15. Kamil Bieliński;
16. Krzysztof Włodawiec;
17. Krzysztof Jakubowski;
18. Filip Wardzyński;
19. Piotr Grzęda;
20. Patryk Łopong;
21. Nikodem Momot;
22. Tomasz Maroszek;
23. Kuba Sierpiński;
24. Piotr Lis;
25. Michał Litwińczuk;
26. Kamil Starzyński;
27. Kajetan Kulmiński;
28. Kamil Branicki;
29. Maciej Zagórny;
30. Aleksander Wiśniewski;
31. Kacper Łukasiak;
32. Jakub Siembab;
33. Maksymilian Byszuk;
34. Marcin Buta;
35. Mikołaj Wardach;
36. Adam Jerzak;
37. Rafał Luśna;
38. Jakub Pierlejewski;
39. Patryk Jerzak;
DZIEWCZĘTA:
1. Gabriela Basiak;
2. Sara Piotrkowicz;
3. Zofia Michalska;
4. Wiktoria Juścińska;
5. Kinga Szkaradkiewicz;
6. Anna Kamińska;
7. Weronika Juścińska;
8. Aleksandra Pietrak;
9. Małgorzata Dymowska;
10. Weronika Bereda;
11. Anita Czajka;
12. Maria Boratyńska;
13. Karolina Zagórna;
14. Zofia Kołodziejczyk;
15. Nadia Spodar;
16. Julia Trzpil;
17. Zuzanna Falkowska;
18. Wiktoria Haberczuk;
19. Ptrycja Vasyuk;
20. Julia Michalska;
21. Aleksandra Ostrowska;
22. Nina Tworus;
23. Anna Kamińska;
24. Dorota Kulmińska.
Kategoria wiekowa: klasy IV-V szkoły podstawowej
CHŁOPCY:
1. Oskar Majer;
2. Michał Galemba;
3. Łukasz Zięcina;
4. Patryk Jarosz;
5. Mikołaj Wojtasiewicz;
6. Tomasz Radzikowski;
7. Krystian Polak;
8. Emil Filipowski;
9. Mateusz Pągowski;
10. Mateusz Murawski;
11. Dawid Blicharz;
12. Fabian Paczek;
13. Kamil Radzikowski;
14. Przemysław Ozimkowski;
15. Mateusz Kozioł;
16. Bartłomiej Popławski;
17. Bartłomiej Litwińczuk;
18. Szymon Piraszewski;
19. Mikołaj Kwiatkowski;
20. Jakub Słysz;
21. Dominik Majzer;
22. Łukasz Kostecki;
23. Sebastian Bieliński;
24. Piotr Sowiński;
25. Karol Luśna;
DZIEWCZĘTA:
1. Ula Dorosz;
2. Anna Żejmo;
3. Alicja Sochacka;
4. Aleksandra Zajma;
5. Tatiana Obal;
6. Anna Nowak;
7. Martyna Pietrzyk;
8. Joanna Włodawiec;
9. Weronika Sado;
10. Lena Wardzyńska;
11. Nina Dmochowska;
12. Aleksandra Tyczyńska;
13. Alicja Jęczmieniowska;
14. Daria Kwiatkowska;
15. Dominika Błędowska;
16. Julia Niemczak;
17. Natalia Domańska;
18. Aleksandra Popławska;
19. Weronika Konowrocka;

Kategoria wiekowa: klasy VI – I szkoły podstawowej i gimnazjum
CHŁOPCY:
1. Dariusz Krupa;
2. Michał Łopong;
3. Damian Bąk;
4. Szymon Łukasiak;
5. Kamil Przychodzeń;
6. Remek Jaworowski;
7. Michał Szymański;
8. Damian Jackiewicz;
9. Grzegorz Parol;
10. Jakub Pustoła;
11. Michał Wepa;
12. Mariusz Kostecki;
13. Michał Jęczmieniowski;
14. Adam Wiśniewski;
15. Adam Ostrowski;
16. Patryk Rafalski;
17. Łukasz Kwaśny;
18. Krzysztof Steczek;
19. Jakub Kruczek;
20. Bartosz Zbrzeźniak;
21. Hubert Lewandowski;
22. Mikołaj Wróblewski;
23. Kacper Piekut;
24. Patryk Wasilewski;
25. Marcin Demianiuk;
DZIEWCZĘTA:
1. Wiktoria Kwiatkowska;
2. Wiktoria Majówka;
3. Magdalena Polak;
4. Alicja Śliwińska;
5. Joanna Gawłowska;
6. Natalia Siekiera;
7. Oliwia Ostrowska;
8. Klaudia Kruk;
9. Angelika Bednarczyk.

Kategoria wiekowa: klasy II – III gimnazjum
CHŁOPCY:
1. Wiktor Sado;
2. Kamil Wójcik;
3. Patryk Poniatowski;
4. Maciej Siemion;
5. Paweł Juszczak;
6. Maciej Skowroński;
DZIEWCZĘTA:
1. Magda Laskowiecka
2. Julia Bartoszewska;
3. Agnieszka Kruczek;
4. Karolina Sowińska;
5. Zofia Gójska;
6. Malwina Piotrkowska;
7. Katarzyna Gadomska;
8. Aleksandra Reda;
9. Anna Gałązka;
10. Ada Kołodziejczyk.

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA KLAS I-III

25 kwietnia 2016 roku na Stadionie Klubu Sportowego Victoria w Sulejówku odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów klas I-III. Nasza szkoła, także wzięła udział w tych rozgrywkach, wystawiając naprawdę mocną reprezentację. Chłopcy wygrali swoje wszystkie mecze i zajęli w turnieju I miejsce.

W turnieju wystąpiły drużyny z Sulejówka i Warszawy -Wesoła.

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Grzęda, Daniel Lema, Szymon Jonasz, Nikodem Momot, Adam Podgórski, Maciej Zagórny, Mateusz Wiśniewski, Kacper Pustoła, Krystian Kalinowski, Łukasz Kaźmierczak, Rafał Wojdyga i Mikołaj Olszewski.

Serdecznie gratulujemy!

TURNIEJ PIŁKI KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

21 kwietnia 2016 roku reprezentacja dziewcząt naszej szkoły wzięła udział w Turnieju Piłki Koszykowej Dziewcząt klas IV-VI o Puchar Burmistrza Miasta Sulejówek.

Do rozgrywek przystąpiło 5 drużyn, trzy z Sulejówka: SP 1, SP 2 i SP 3, oraz SP Cisie i SP Halinów.

Nasza szkoła po bardzo emocjonującej i zaciętej walce zajęła II miejsce, przegrywając tylko jeden mecz z gospodyniami turnieju: SP 3 Sulejówek. W nagrodę otrzymały z rąk burmistrza Sulejówka okazały puchar, medale oraz dyplom.

Wyniki końcowe:

I miejsce: SP 3 Sulejówek

II miejsce: SP Halinów

III miejsce: SP 2 Sulejówek

IV miejsce: SP 1 Sulejówek

V miejsce: SP Cisie

Nasze dziewczęta zagrały w składzie: Klaudia Strzelecka, Sandra Kosiec, Justyna Popowska, Ola Rogala, Ula Piotrowska, Amelia Jakubowska i Magda Olszak.

Serdecznie gratulujemy!

Dokładne wyniki i zdjęcia na stronie Urzędu Miasta Sulejówek (kliknij tutaj)