TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ DLA KLAS I-III

25 kwietnia 2016 roku na Stadionie Klubu Sportowego Victoria w Sulejówku odbył się turniej piłki nożnej dla uczniów klas I-III. Nasza szkoła, także wzięła udział w tych rozgrywkach, wystawiając naprawdę mocną reprezentację. Chłopcy wygrali swoje wszystkie mecze i zajęli w turnieju I miejsce.

W turnieju wystąpiły drużyny z Sulejówka i Warszawy -Wesoła.

Naszą szkołę reprezentowali: Piotr Grzęda, Daniel Lema, Szymon Jonasz, Nikodem Momot, Adam Podgórski, Maciej Zagórny, Mateusz Wiśniewski, Kacper Pustoła, Krystian Kalinowski, Łukasz Kaźmierczak, Rafał Wojdyga i Mikołaj Olszewski.

Serdecznie gratulujemy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge