Klasyfikacja końcowa biegu „Szkoła biegnie z Respektem” 2 maja 2016 r.

logo_trinity

           KLASYFIKACJA KOŃCOWA BIEGU „SZKOŁA BIEGNIE Z RESPEKTEM”

2 maja 2016 roku

Kategoria wiekowa: klasy I – III szkoły podstawowej
CHŁOPCY:
1. Jakub Szyk;
2. Daniel Gut;
3. Mateusz Pierlejewski;
4. Wojciech Ostrowski;
5. Szymon Jonasz;
6. Dawid Galemba;
7. Kacper Onkoś;
8. Marcin Wróblewski;
9. Michał Pietruń;
10. Jakub Chizanowski;
11. Oliwier Juściński;
12. Adrian Mirosz;
13. Dawid Paczek;
14. Krzysztof Całkowski;
15. Kamil Bieliński;
16. Krzysztof Włodawiec;
17. Krzysztof Jakubowski;
18. Filip Wardzyński;
19. Piotr Grzęda;
20. Patryk Łopong;
21. Nikodem Momot;
22. Tomasz Maroszek;
23. Kuba Sierpiński;
24. Piotr Lis;
25. Michał Litwińczuk;
26. Kamil Starzyński;
27. Kajetan Kulmiński;
28. Kamil Branicki;
29. Maciej Zagórny;
30. Aleksander Wiśniewski;
31. Kacper Łukasiak;
32. Jakub Siembab;
33. Maksymilian Byszuk;
34. Marcin Buta;
35. Mikołaj Wardach;
36. Adam Jerzak;
37. Rafał Luśna;
38. Jakub Pierlejewski;
39. Patryk Jerzak;
DZIEWCZĘTA:
1. Gabriela Basiak;
2. Sara Piotrkowicz;
3. Zofia Michalska;
4. Wiktoria Juścińska;
5. Kinga Szkaradkiewicz;
6. Anna Kamińska;
7. Weronika Juścińska;
8. Aleksandra Pietrak;
9. Małgorzata Dymowska;
10. Weronika Bereda;
11. Anita Czajka;
12. Maria Boratyńska;
13. Karolina Zagórna;
14. Zofia Kołodziejczyk;
15. Nadia Spodar;
16. Julia Trzpil;
17. Zuzanna Falkowska;
18. Wiktoria Haberczuk;
19. Ptrycja Vasyuk;
20. Julia Michalska;
21. Aleksandra Ostrowska;
22. Nina Tworus;
23. Anna Kamińska;
24. Dorota Kulmińska.
Kategoria wiekowa: klasy IV-V szkoły podstawowej
CHŁOPCY:
1. Oskar Majer;
2. Michał Galemba;
3. Łukasz Zięcina;
4. Patryk Jarosz;
5. Mikołaj Wojtasiewicz;
6. Tomasz Radzikowski;
7. Krystian Polak;
8. Emil Filipowski;
9. Mateusz Pągowski;
10. Mateusz Murawski;
11. Dawid Blicharz;
12. Fabian Paczek;
13. Kamil Radzikowski;
14. Przemysław Ozimkowski;
15. Mateusz Kozioł;
16. Bartłomiej Popławski;
17. Bartłomiej Litwińczuk;
18. Szymon Piraszewski;
19. Mikołaj Kwiatkowski;
20. Jakub Słysz;
21. Dominik Majzer;
22. Łukasz Kostecki;
23. Sebastian Bieliński;
24. Piotr Sowiński;
25. Karol Luśna;
DZIEWCZĘTA:
1. Ula Dorosz;
2. Anna Żejmo;
3. Alicja Sochacka;
4. Aleksandra Zajma;
5. Tatiana Obal;
6. Anna Nowak;
7. Martyna Pietrzyk;
8. Joanna Włodawiec;
9. Weronika Sado;
10. Lena Wardzyńska;
11. Nina Dmochowska;
12. Aleksandra Tyczyńska;
13. Alicja Jęczmieniowska;
14. Daria Kwiatkowska;
15. Dominika Błędowska;
16. Julia Niemczak;
17. Natalia Domańska;
18. Aleksandra Popławska;
19. Weronika Konowrocka;

Kategoria wiekowa: klasy VI – I szkoły podstawowej i gimnazjum
CHŁOPCY:
1. Dariusz Krupa;
2. Michał Łopong;
3. Damian Bąk;
4. Szymon Łukasiak;
5. Kamil Przychodzeń;
6. Remek Jaworowski;
7. Michał Szymański;
8. Damian Jackiewicz;
9. Grzegorz Parol;
10. Jakub Pustoła;
11. Michał Wepa;
12. Mariusz Kostecki;
13. Michał Jęczmieniowski;
14. Adam Wiśniewski;
15. Adam Ostrowski;
16. Patryk Rafalski;
17. Łukasz Kwaśny;
18. Krzysztof Steczek;
19. Jakub Kruczek;
20. Bartosz Zbrzeźniak;
21. Hubert Lewandowski;
22. Mikołaj Wróblewski;
23. Kacper Piekut;
24. Patryk Wasilewski;
25. Marcin Demianiuk;
DZIEWCZĘTA:
1. Wiktoria Kwiatkowska;
2. Wiktoria Majówka;
3. Magdalena Polak;
4. Alicja Śliwińska;
5. Joanna Gawłowska;
6. Natalia Siekiera;
7. Oliwia Ostrowska;
8. Klaudia Kruk;
9. Angelika Bednarczyk.

Kategoria wiekowa: klasy II – III gimnazjum
CHŁOPCY:
1. Wiktor Sado;
2. Kamil Wójcik;
3. Patryk Poniatowski;
4. Maciej Siemion;
5. Paweł Juszczak;
6. Maciej Skowroński;
DZIEWCZĘTA:
1. Magda Laskowiecka
2. Julia Bartoszewska;
3. Agnieszka Kruczek;
4. Karolina Sowińska;
5. Zofia Gójska;
6. Malwina Piotrkowska;
7. Katarzyna Gadomska;
8. Aleksandra Reda;
9. Anna Gałązka;
10. Ada Kołodziejczyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge