Dzień Dziecka na sportowo, czyli Dzień Sportu Szkolnego

Zgodnie z tradycją 1 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu Szkolnego, podczas którego wszyscy uczniowie mogli się sprawdzić w różnych konkurencjach sportowych, a reprezentacje poszczególnych klas w turniejach w zespołowe gry sportowe.

Zmagania rozpoczęły się od złożenia życzeń z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich uczniów przez Panią Dyrektor Lidię Kołakowską. Następnie przy obecności wszystkich uczniów i nauczycieli naszej szkoły odbył się konkurs skoku wzwyż.

W dalszej części uczniowie zgodnie z harmonogramem brali udział w konkurencjach indywidualnych oraz turniejach międzyklasowych w gry zespołowe.

Po zakończeniu zmagań odbyło się oficjalne podsumowanie imprezy, podczas którego wręczone zostały dyplomy dla zdobywców miejsce 1-3 w poszczególnych konkurencjach.

Wyniki przedstawiają się następująco:

 

Konkurencje indywidualne:

Skok wzwyż dziewczęta:

I Gabrysia Bogdaniuk 6c

II Oliwia Szatańska 6c

III Monika Marczyk 6b

Skok wzwyż chłopcy:

I Jakub Bogdaniuk 6c

II Łukasz Zięcina 5b

III Patryk Rafalski 6a

Tor przeszkód dziewczęta:

I Martyna Pietrzyk 4c

II Wiktora Gładek 4b

III Oliwia Szatańska 6c

Tor przeszkód chłopcy:

I Jakub Bogdaniuk 6c

II Bartosz Matusik 4d

III Michał Galemba 5b

Kręcenie kołem hula-hop dziewczęta:

I Sylwia Tomaszewska 5b

II Maja Sawczuk 4a

III Maria Zimna 5c

Kręcenie kołem hula-hop chłopcy:

I Gabriel Słumiński 6c

II Dariusz Żukowski 6c

III Jakub Bogdaniuk 6c

Żonglerka piłką nożną dziewczęta:

I Monika Marczyk 6b

II Sylwia Tomaszewska 5b

III Wiktoria Gładek 4b

Żonglerka piłką nożną chłopcy:

I Michał Wepa 6d

II Szymon Celej 6c

III Dominik Komorek 4d

Skoki na skakance dziewczęta:

I Marta Andrusiuk 4d

II Sandra Kosiec 6d

III Wiktoria Gładek 4b

Skoki na skakance chłopcy:

I Jakub Bogdaniuk 6c

II Mateusz Kozioł 5c

III Dariusz Żukowski 6c

Rzut piłką lekarską dziewczęta:

I Justyna Popowska 6d

II Monika Marczyk 6b

III Gabrysia Bogdaniuk 6c

Rzut piłką lekarską chłopcy:

I Jakub Bogdaniuk 6c

II Michał Wepa 6d

III Adam Kalinowski 6a

 

Turnieje drużynowe (reprezentacje poszczególnych klas)

Piłka nożna chłopców klas IV:

I Klasa IV D

II Klasa IV A

III Klasa IV B

IV Klasa IV C

Piłka nożna chłopców klas V:

I Klasa V B

II Klasa V A

III Klasa V D

IV Klasa V C

Piłka nożna chłopców klas VI:

I Klasa VI D

II Klasa VI A

III Klasa VI C

IV Klasa VI B

Piłka siatkowa dziewcząt klas VI:

I Klasa VI D

II Klasa VI C

III Klasa VI B

Klasa VI A nie wzięła udziału w turnieju.

Koszykówka dziewcząt klas V:

I Klasa V B

II Klasa V D

Klasy V A i V C nie wzięły udziału w turnieju.

Dwa ognie dziewcząt klas IV:

I Klasa IV C

II Klasa IV A

III Klasa IV D

IV Klasa IV B

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge