II miejsce w VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

Reprezentacja naszej szkoły w piłkę nożną zajęła II miejsce w turnieju piłki nożnej, w którym brało udział siedem szkół z Sulejówka i z Gminy Halinów. W zawodach, które odbyły się 16.06.2016r. w szkole podstawowej nr 3 w Sulejówku, nasi uczniowie pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając swoje mecze pewnie i w znakomitym stylu. Na uwagę zasługuje fakt, iż nasi uczniowie rywalizowali ze starszymi kolegami z innych szkół, ponieważ nasza drużyna skladała się z uczniów klas IV i V: Emil Filipowski, Łukasz Zięcina, Bartosz Zbroiński, Bartosz Matusik, Michał Chruśliński i Dominik Komorek. W turnieju ulegliśmy dopiero w finale szkole podstawowej nr 1 w Sulejówku. Wyniki poszczególnych meczów:
Grupa A:
SP Cisie – SP Halinów 0 : 2
SP nr 3 w Sulejówku – SP Halinów 0 : 2
SP Okuniew – SP Halinów 0 : 0
Półfinał:
SP Halinów – SP Brzeziny 5 : 1
Finał:
SP Halinów – SP nr 1 w Sulejówku 1 : 3

Opiekun: Karol Trojniel

Galeria zdjęć:

One thought on “II miejsce w VI Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Sulejówku

 1. Witajcie,

  Serdecznie gratuluję ukończenia III edycji programu WF z Klasą. To była duża przyjemność czytać o tak pomysłowych i „przewrotowych” działaniach jak Wasze. Wszystkie zadania obowiązkowe (SOS, LAS i dwa zadania semestralne) zostają Wam zaliczone. Do końca lipca zostaną do Was wysłane imienne dyplomy oraz Certyfikat dla szkoły.

  Mam nadzieję, że zmiany które udało Wam się wprowadzić zostaną w Waszej szkole na dłużej i że będziecie kontynuować dobre praktyki z tego roku.

  Zachęcam do monitorowania aktualności w programach z Klasą (Szkoła z Klasą 2.0, Koduj z Klasą, Cyfrowa Akademia, Eduspaces).

  Życzę Wam słonecznych wakacji i aktywnego wypoczynku, a w nowym roku szkolnym samych sukcesów.

  Pozdrawiam serdecznie
  Martyna
  WF z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge