I miejsce ZSP w Halinowie w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora SP nr 3 w Sulejówku

Turniej został rozegrany 14.06.2016 o godzinie 9.00 w środę, gdzie rywalizowano na poziomie klas IV-VI. Organizatorem zawodów była Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 3    im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Sulejówku i nauczyciele wychowania fizycznego. Celem turnieju było popularyzacja gry w piłkę nożną, promowanie wśród dzieci sportowej aktywności według zasady fair play oraz propagowanie kulturalnego kibicowania. Mecze były rozgrywane w zespołach pięcio osobowych (bramkarz + czterech w polu) a każdy mecz trwał 2 x 7 min. Udział w Turnieju wzięły cztery szkoły   z Sulejówka, Halinowa i Okuniewa. Każda drużyna została nagrodzona przez Panią Dyrektor Elżbietę Kałużyńską medalami i pucharem. Zwycięstwo   w turnieju wywalczyła reprezentacja ZSP w Halinowie    w składzie: Bartosz Zbroiński, Bartosz Matusik, Emil Filipowski, Kacper Pustoła, Mateusz Krzysztoszek, Patryk Jarosz, Jakub Gąsiorek i  Adrian Rosik.