Tydzień pełen sportowych emocji i sukcesów!

Za nami niezwykle intensywny tydzień w wykonaniu naszych sportowych reprezentacji.

We wtorek (19.02.19) nasza reprezentacja dziewcząt w unihokeju (kategoria młodzież – klasy 7,8 i 3 gimnazjum) wzięła udział w eliminacjach Mistrzostw Powiatu, które odbyły się w SP4 w Mińsku Mazowieckim.

Dziewczęta spisały się znakomicie – zajęły pierwsze miejsce w grupie mając na koncie dwie wygrane i jeden remis (z mistrzyniami powiatu z ubiegłego roku).

Skład naszej reprezentacji: Sylwia Tomaszewska, Aleksandra Tyczyńska, Martyna Zbroińska (8b); Anna Żejmo, Marysia Zimna (8c); Tatiana Obal 7c; Sandra Kosiec, Justyna Popowska (3e gimnazjum)

W środę (20.02.19) nasza szkoła była gospodarzem eliminacji Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt (kategoria młodzież – klasy 7,8 i 3 gimnazjum).

Dziewczęta pokazały kawał dobrej siatkówki, co przełożyło się na zwycięstwa we wszystkich czterech meczach bez straty seta (awans do dalszych gier z pierwszego miejsca).

Skład naszej reprezentacji (SP+GIM): Sylwia Tomaszewska, Marcela Terlecka (8b); Julia Rek, Ewelina Pieńkowska, Weronika Sado (7a); Magda Dobosiewicz (7b); Gimnazjum: Natalia Niewiarowicz (3a); Amelia Laskowska, Natalia Połog, Klaudia Strzelecka (3d); Kinga Adamska, Sandra Kosiec, Justyna Popowska (3e)

W czwartek (21.02.19) nasze dwie drużyny dziewcząt uczestniczyły w Turnieju Unihokeja Szkół Podstawowych zorganizowanych przez KS Zakręt.

SP Halinów 1 w składzie: Patrycja Mroczek (6a); Wera Kijewska, Oliwia Jakubowicz (6d); Sylwia Jakubowicz (5g) pewnie wygrały wszystkie mecze, dzięki czemu zajęły pierwsze miejsce w całym turnieju!

SP Halinów 2 w składzie: Julia Michalska (5a); Marta Ziarko, Ada Płaza, Antosia Andrusiuk (4d) zdobyły miejsce 5-6. Warto podkreślić wspaniałą postawę dziewcząt, ponieważ wygrały jeden mecz oraz dwa zremisowały, a do awansu do półfinału zabrakło zaledwie jednej bramki. Dziewczęta pięknie walczyły w bardzo trudnej grupie, gdzie musiały zmierzyć się z o wiele starszymi od siebie chłopcami.

W tym samym dniu reprezentantki naszej szkoły pod opieką Pani Kamili Sieleckiej wzięły udział w Turnieju Koszykówki o Puchar Dyrektora ZSP w Cisiu, gdzie zdobyły 2 miejsce!

Skład reprezentacji: Sylwia Tomaszewska, Martyna Zbroińska (8b); Ewelina Pieńkowska, Weronika Sado, Julia Rek, Weronika Lis (7a); Magda Dobosiewicz (7b); Tatiana Obal (7c); Ola Płaza (6b); Lena Podrucka (6c)

Gratulujemy serdecznie wspaniałych wyników!

Zdjęcia we wcześniejszych wpisach

Przemysław Jurewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge