Nasze unihokeistki na 4 miejscu w zawodach powiatowych!

Dnia 4 marca 2019 roku w SP1 w Mińsku Mazowieckim odbyły się półfinały oraz finały Mistrzostw Powiatu w Unihokeju Dziewcząt (kat. młodzież).

W półfinale nasze dziewczęta odniosły jedno zwycięstwo i jedną porażkę, co dało nam drugie miejsce w grupie i awans do finału.

W finale w pierwszym meczu nasza reprezentacja po bardzo zaciętym spotkaniu zremisowała z gospodyniami turnieju. W drugim meczu nasza reprezentacja przeważała, ale niestety nie była w stanie mimo wielu sytuacji strzelić bramki przeciwniczkom, co szybko się zemściło. Rywalki niespodziewanie wyszły na prowadzenie i już go nie oddały do końca meczu.

Dziękuję naszej reprezentacji za walkę, wspaniałą postawę. Warto podkreślić, że walczyłyście jak równym z równym przeciwko reprezentacjom złożonym z samych gimnazjalistek. Zabrakło niewiele do uzyskania wyższej lokaty, ale 4 miejsce w powiecie to również wielki sukces!

Nasza reprezentacja: Sandra Kosiec, Justyna Popowska (3e gim); Sylwia Tomaszewska, Martyna Zbroińska (8b); Marysia Zimna, Anna Żejmo (8c); Tatiana Obal (7c)

Wyniki:

Półfinał:

SP HALINÓW – SP 1 MM (2)    1:0
SP 1MM (2) – STARA NI.    0:3
SP HALINÓW – STARA NI.       1:3

Finał:

STARA NIEDZIAŁKA. – SP 4 MM         2:0
SP HALINÓW – SP 1 MM (1)     0:0
SP HALINÓW – SP 4 MM          0:2
STARA NIEDZIAŁKA. – SP 1 MM (1)    0:2
STARA NIEDZIAŁKA. – SP HALINÓW       3:1
SP 1 MM (1) – SP 4 MM      2:1

Klasyfikacja końcowa:

I SP1 Mińsk Mazowiecki

II SP Stara Niedziałka

III SP 4 Mińsk Mazowiecki

IV SP Halinów

Opiekun Przemysław Jurewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge