Sportowy Okrągły Stół już za nami!

Ogólnoszkolna debata na temat udoskonalenia zajęć sportowych i rekreacyjnych w naszej szkole, która odbyła się 23 listopada b.r. stała się okazją do wspólnego ( uczniowie, rodzice, nauczyciele) zdiagnozowania stanu faktycznego oraz określenia tego co chcielibyśmy, żeby było. W spotkaniu wzięło udział kilkadziesiąt osób, w tym wielu rodziców. Wspólnie określiliśmy co należałoby poprawić, zmienić, co uda nam się zrobić samodzielnie, a do czego potrzebujemy wsparcia z zewnątrz. Do współpracy przy realizacji postawionych zadań zaproszeni zostali organ prowadzący, Caritas Parafii Józefów oraz Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie „Podaj Dłoń” w Józefowie. Mamy także wiele wspólnych pomysłów do realizacji wybranego przez nas I zadania – rozruszania rodziców. Już po debacie odbyły się wspólne rozgrywki  w „Dwa ognie” – zabawa naszych rodziców. W najbliższych planach mamy wspólny wyjazd na basen. W czasie debaty Kacper Haczykowski wykonał nasz programową piosenkę „Rusz się z klasą”. Śpiewaliśmy razem z nim.

IMG_7387 IMG_7386 IMG_7384 IMG_7382 IMG_7381 IMG_7371 IMG_7361 IMG_7359  IMG_7241

2 thoughts on “Sportowy Okrągły Stół już za nami!

 1. Bardzo się cieszę, że na debatę przybyło tak wielu rodziców. Ciekawie połączyliście debatę z ruchem – rozgrywkami w dwa ognie. Tak trzymać!

  Warto uzupełnić relację debaty o wypracowane przez Was postulaty:
  „Wspólnie określiliśmy co należałoby poprawić, zmienić, co uda nam się zrobić samodzielnie, a do czego potrzebujemy wsparcia z zewnątrz.” Koniecznie dopiszcie odpowiedzi na te pytania we wpisie lub w komentarzu.

  Powodzenia w realizacji zadań programowych.
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

 2. Po kolejnych wpisach widzę, że realizacja zadania „Rozruszaj rodziców” przebiega w sposób godny polecenia innym uczestnikom programu. Rewelacyjnie, że z takim zaangażowaniem zachęcacie rodziców do udziału we wszelkich sportowych inicjatywach.

  Napiszcie proszę, jakie inne jeszcze pomysły na poprawę jakości lekcji WF-u padły podczas debaty. Być może uczniowie chcieliby dodać coś na co dzień np. urozmaicić przebieg lekcji, system oceniania, wprowadzić więcej ruchu na przerwach. Czy padły tego typu propozycje?

  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge