„Choinkowy sondaż sportowy”

Chcąc uzyskać iIMG_7807nformacje na temat ulubionych dyscyplin sportowych naszych uczniów, przeprowadzony zostanie nietypowy świąteczny sondaż sportowy. Uczniowie będą wieszać ozdoby w postaci bombek lub figur na szkolnej choince. Umieszczą na nich nazwę swojej ulubionej gry sportowej lub innej formy aktywności fizycznej. Wynik sondażu posłuży do określenia planu działań w ramach wychowania fizycznego na drugi semestr. Akcja ta będzie także połączona z konkursem plastycznym „Sportowa bombka”. Każda z ozdób zawieszona na choince będzie oceniona przez członków Koła Plastycznego a najciekawsze zostaną nagrodzone.

IMG_7804 IMG_7805 IMG_7806

2 thoughts on “„Choinkowy sondaż sportowy”

 1. No takiej formy sondażu nikt w programie nie praktykował :D
  Cudny pomysł! Bardzo podoba mi się stojąca obok tablica informacyjna i pierwsza ‚WF-owa” bombka. Nie mogę się już doczekać efektu końcowego. Życzę Wam aby choinka zapełniała się wspaniałymi pomysłami na nowe i lubiane dyscypliny sportowe !

  Dziękuje Wam również za filmik z Waszej nowej gry.
  Widać, że lekcja przebiegła w atmosferze pełnej humoru i dobrej zabawy :D
  Tak trzymać! Czekam na rozstrzygnięcie konkursu na nazwę oraz spisane zasady gry. Tak przygotowany materiał z pewnością znajdzie się w naszej bazie dobrych praktyk.

  Pozdrawiam świątecznie,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge