«

»

Mazowieckie Biegi Średnie

Już po raz jedenasty w Jelonkach zostały zorganizowane Mazowieckie Biegi Średnie pod patronatem 4  Wójta Gminy Ostrów Mazowiecka. W zawodach wystartowało dwanaście szkół podstawowych oraz cztery gimnazja. Naszą szkołę reprezentowali drużyna dziewczyn: Andżelika Prusik i  Natalia Wdowiak oraz drużyna chłopców: Marcel Wdowiak i Miłosz Chojnowski. Dziewczyny miały do pokonania dystans 800 metrów natomiast chłopcy 1200. Wśród chłopców pierwsze miejsce zajął Marceli Wdowiak, a Miłosz Chojnowski czwarte co w klasyfikacji drużyn dało nam  pierwsze miejsce.  Natomiast drużyna dziewczyn drużynowo zajęła trzecie miejsce, gdzie Natalia Wdowiak zajęła trzecie miejsce a Andżelika Prusik piąte. Oprócz medali dla zawodników za poszczególne miejsca, szkoła otrzymała jeszcze puchary za klasyfikację drużynową.