«

»

Gminna Olimpiada Młodzieży

11 grudnia czwórka naszych uczniów reprezentowało naszą szkołę w Gminnej Olimpiadzie Młodzieży w składzie NataliaDSC_0001a Wdowiak, Andżelika Prusik, Marcel Wdowiak oraz Miłosz Chojnowski. Dziewczyny rywalizowały wśród 10 szkół podstawowych natomiast chłopcy mieli o dwie szkoły więcej. Niestety Marcel i Miłosz nie mogą zaliczyć swój występ do udanych ostatecznie zajmując siódme miejsce. Natomiast Natalia i Angelika przegrały wejście do trójki z zawodniczkami z Nowej Osuchowej ostatecznie zajmując czwarte miejsce. DSC_0004a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php