«

»

Tenis stołowy w Nagoszewie

  • DysDSC_0017_4acypliną z jaką przyszło nam się zmierzyć 5 grudnia był tenis stołowy. Konkurencja ta była rozgrywana w Zespole Szkół w Nagoszewie. NaDSC_0014_4asi uczniowie uczestniczyli w rozgrywkach o Puchar Wójta Ostrów Mazowiecka. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Wdowiak, Andżelika Prusik, Oliwia Kołodziejczyk, Miłosz Chojnowski, Marcel Wdowiak, Jakub Bartkiewicz, Dawid Adamczuk. Nasi uczniowie startowali w kategorii szkół podstawowych. Turniej był bardzo silnie obsadzony, oprócz zawodników ze szkół  z naszej gminy byli tez zawodnicy poza naszego okręgu. Najlepiej wśród dziewczyn zaprezentowała się Natalia Wdowiak zajmując III miejsce. Pozostali nasi reprezentanci po przejściu pierwszej rundy, niestety trafili już na bardziej wymagających przeciwników i mimo zaciętych meczy odpadli z dalszej rywalizacji.DSC_0013_3a

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php