«

»

PIŁKA RĘCZNA

2016-04-17-1825W ramach Gminnej Olimpiady Młodzieży nasza szkoła wzięła udział w zawodach w piłkę ręczną zorganizowanych na hali w Nagoszewie. Udział w nich wzięły udział wszystkie szkoły z naszej gminy. Drużyny zostały podzielone na trzy grupy po cztery zespoły. Naszej szkole przyszło rywalizować z drużynami z Kalinowa, Jasienicy i Dud. Po bardzo zaciętych meczach, walki bramka za bramkę nie udało nam się wyjść z grupy. Po wygraniu z wyżej notowaną Jasienicą przyszedł mecz Dudami2016-04-16-1821 który również  wygraliśmy. Ostatnim zespołem z jakim przyszło nam grać była drużyna z Kalinowa gdzie niestety zabrakło nam szczęścia, przegrywając różnicą dwóch bramek. Jasienica natomiast wysoko pokonała Dudy i Kalinowo i o wyjściu z grupy decydowała różnica bramek. Niestety zabrakło nam  dwóch bramek, żeby się tam znaleźć.  Ostatecznie nasza szkoła zajęła czwarte miejsc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php