«

»

PIŁKA NOŻNA

2016-05-14-183314 i 15 maja nasi uczniowie uczestniczyli w zawodach w mini piłkę nożną, które odbyły się w Publicznej Szkole Podstawowej w Komorowie. W zawodach wzięło udział dwanaście szkół z naszej gminy. Naszą szkołę reprezentowali: Natalia Wdowiak, Julia Rudnicka, Natalia Zając, Angelika Prusik, Natalia Wojewódzka, Oliwia Kołodziejczyk, Aleksandra Karwowska oraz Marcel Wdowiak, Jakub Bartkiewicz, Dawid Lipski, Miłosz Chojnowski Robert Prusik, Mateusz Zając, Kamil Pągowski oraz Kacper Zwierzyński. DSC_0002_25Chłopcy wyszli ze swojej grupy odnosząc trzy zwycięstwa awansując do finału gdzie zmierzyli się z drużynami z Jasienicy i Komorowa. Ostatecznie zajmując trzecie miejsce. Dziewczyny, podobnie jak chłopcy wyszły z grupy z pierwszego miejsca i utrzymały je do końca rozgrywek wygrywając w rzutach karnych a d rużyną z Jasienicy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php