«

»

SIATKÓWKA

2016-02-28-1819Już po raz kolejny nasz szkoła wzięła udział w zawodach o Puchar Wójta Ostrów Mazowiecka w mini siatkówce zorganizowanej w Dybkach. Do rywalizacji przystąpiło 9 szkół z naszej gminy. Zostaliśmy rozlosowani do grupy z Jasienicą i Osuchową. Po wygraniu pierwszego meczu z Osuchową przyszedł mecz ze szkołą z Jasienicy. 2016-02-27-1811Niestety reprezentantom naszej szkoły nie udało się niestety wyjść z grupy gdzie musiały uznać wyższość zawodników z Jasienicy. Mecze dostarczyły duże emocji zarówno dla kibiców jak i samych zawodników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php