«

»

cze 15

MINI FIT WYKONANY!

20140623_134928Na przełomie maja i czerwca przeprowadzono test sprawności fizycznej mini fit, do którego przystąpiło 96 uczniów z klas 4. Test składał się z trzech prób sprawdzających takie zdolności motoryczne jak siła, skoczność, oraz wytrzymałość. Uczniowie mogli ocenić swoje umiejętności rywalizując ze sobą w trzech konkurencjach: skoku w dal, biegu na 600m i utrzymania się jak najdłużej na drążku.

Uczniowie najlepiej poradzili sobie w próbie wytrzymałościowej i w skoku w dal z miejsca. Bieg na dystansie 600m ukończył każdy uczeń a najlepszy wynik to 2,14 m. Najsłabiej natomiast dzieci wypadły w konkurencji mierzącej siłę mięśni ramion, w której za zadanie miały jak najdłużej utrzymać się na drążku.

1 komentarz

 1. Zuzanna

  Serdecznie gratuluję zaliczenia I edycji programu WF z Klasą. Cieszę się, że mogłam czytać o tak wspaniałych działaniach jak Wasze. Z przyjemnością wyślemy Wam Certyfikat dla szkoły. Mam nadzieję, że będziecie kontynuować wszystkie dobre praktyki.

  http://www.pinterest.com/wfzklasa/wf-z-klas%C4%85-dobre-praktyki/

  Zapraszamy do II edycji programu. Rejestracja już została otwarta.
  http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/ii-edycja-programu-wf-z-klasa-ruszyla-rejestracja

  Z życzeniami sportowych wakacji,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php