«

»

mar 02

SEMESTR ZIMOWY ZA NAMI

ZADANIA SEMESTRU ZIMOWEGO – ZREALIZOWANE!!!

Zgodnie z wybranymi zadaniami na semestr zimowy ,meldujemy, że zostały one w pełni zrealizowane i oczywiście będą też kontynuowane w II semestrze.
Pomysłów na ,,Szczęśliwe lekcje” było mnóstwo ,a największym powodzeniem cieszyła się gra w piłkę halową, koszykową oraz rugby – to oczywiście dyscypliny wybierane przez chłopców. Dziewczęta natomiast chętnie grały w siatkówkę, zbijaka, a także prowadziły zajęcia z chustą animacyjną .Jeśli była odpowiednia pogoda, odwiedzaliśmy pobliski Park Modrzewia, żeby skorzystać z mini siłowni oraz tamtejszych atrakcji, natomiast na boisku szkolnym nie mogło zabraknąć gry w ,,palanta”, która podbiła serca wszystkich uczniów.
Szczerze mówiąc uczniowie naszej szkoły zawsze mogli współuczestniczyć w tworzeniu lekcji w-fu i jesteśmy pewni, że taka forma zajęć pozwala na wyrównywanie szans i granic sprawnościowych każdego ucznia. Pozwala również na samodzielny wybór aktywności ruchowej, która sprawi największą radość dzieciakom, co jest dla nas najważniejsze.

Pamiętaj Drogi Kolego, jeśli przyjdziesz na w-f z klasą ,zawsze spotka Cię tu coś wspaniałego!

1 komentarz

 1. Zuzanna

  Witam Was razem z nadejściem ciepłych dni (dziś w Warszawie pierwszy taki :D )
  Cieszę się, że uczniowie mają ważny głos jeśli chodzi o wybór i prowadzenie poszczególnych elementów lekcji :D Bardzo mi zależy, żeby Waszymi wpisami mogli się inspirować inni nauczyciele. W relacji z tego zadania brakuje podstawowych informacji – celu lekcji, jej przebiegu, elementu odwrócenia procesu dydaktycznego (od podającego do poszukującego). Zobaczcie jak inne szkoły przeprowadziły zadanie „Odwrócona lekcja”

  http://blogiceo.nq.pl/sp5czerwionka/2014/12/13/odwrocone-lekcje/
  http://blogiceo.nq.pl/sp18krakow/34-2/

  Zainspirujcie się ich działaniami i koniecznie uzupełnijcie wpis o przebieg przeprowadzonych lekcji,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php