Kolejna Lokalna Akcja Sportowa-Piknik Rodzinny.

W sobotnie popołudnie 23 maja w naszej szkole było gwarno i wesoło. Juz po raz siódmy odbył się PIKNIK RODZINNY, do którego wszyscy przygotowywali sie od kilku tygodni. W piątek do organizacji imprezy pełną parą przyłączyli się rodzice, biorąc udział w dekorowaniu szkoły i noszeniu ławek.

W sobotę uroczystego otwarcia imprezy dokonała pani dyrektor Elżbieta Górska – Zborowska, a zaraz potem nastąpiły popisy klas I – III. Sala była wypełniona po brzegi, a uczniowie doskonale przygotowani. W tym samym czasie uczniowie z klas IV – VI mieli spotkania w salach, gdzie wykonywali plakat pt.: „Barwny motyl” i układali wiersze o motylku.
O 16.00 została otwarta loteria fantowa, która, jak każdego roku, cieszyła się ogromnym powodzeniem. Wygrać można było różne ciekawe przedmioty, a najważniejsze jest to, że żaden los nie był pusty. W tym samym czasie rozpoczęły też działalność SALONIK PLASTYCZNY i SALONIK KREATYWNOŚCI. Dzieci, które tam zawitały, mogły wykonać świecę lub mydło, pomalować, powycinać… Jednym słowem pożytecznie spędzić czas. Na II piętrze trwały natomiast zmagania sportowe uwieńczone wręczeniem medali dla najlepszych. Na korytarzu zainteresowani podziwiali wystawę około trzydziestu robotów, które złożył z klocków Wiktor Wiktorczyk z kl. 4c. Na głównej scenie wystąpił zespół tańca Ragtime z Kęt i odbył się pokaz różnych doświadczeń. Przy wejściu do szkoły chętni mogli pomalować sobie twarz lub zakupić rośliny do ogrodu.
O 19.10. na sali gimnastycznej znów zrobiło się gorąco, bowiem wtedy rozpoczęło się losowanie szczęśliwych numerków. Oprócz roweru i kuponu na meble SOKÓŁ było wiele atrakcyjnych nagród: gry planszowe, gaśnice, piłki, płyty zespołu ROOTS ROCKETS z autografem…
Spragnieni przez cały czas mogli się posilić w kawiarence i bufecie szkolnym. Tym razem oprócz ciasta i kawy serwowano: tortille, hot-dogi, zapiekanki i tosty.

http://www.sp2.andrychow.eu/index.php/12-aktualnosci/241-juz-po-pikniku

A oto kilka zdjęć konkurencji sportowych, które odbyły się na pikniku.

20150523_164515 20150523_163844 20150523_163817 20150523_164445 20150523_163802

 

One thought on “Kolejna Lokalna Akcja Sportowa-Piknik Rodzinny.

  1. Dziękuję za ciekawy opis jednej z Waszych Lokalnych Akcji Sportowych! Szczegółowo opisaliście przebieg wydarzenia i uzupełniliście relację kilkoma słowami dotyczącymi przygotowań. Gratuluję Wam różnorodnych aktywności podczas LAS-u!
    Pozdrawiam,
    Asia
    WF z Klasą
    Joanna Sroka ostatnio opublikował…Złote trampki – co oznaczają?My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge