Bartosz Lusiak brązowym medalistom w szachach.

DSC_0782.JPG

W czwartek 19 kwietnia w sali popularnej Budowlanki odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego w Szachach dla Szkół Ponadgimnazjalnych. Kaspra reprezentowała w tych zawodach trójka uczniów: Bartosz Lusiak, Błażej Prusak i Kamil Kalka. Po rozegraniu 7 rund ustalono klasyfikacje końcową. Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze. Na szczególne gratulacje zasługuje Bartosz Lusiak, który został brązowym medalistom turnieju. Błażej uplasował się na 9 a Kamil na 17 miejscu. W zawodach wzięło udział ponad trzydziestu zawodników.

GRATULUJEMY !

Dzięwczęta srebrne na orliku !

dzpil

13 kwietnia odbyły się finały Mistrzostw Powiatu Inowrocławskiego w Piłce Nożnej Dziewcząt z udziałem reprezentacji naszej szkoły. Do zawodów zgłosiło się 5 drużyn, które zagrały ze sobą systemem każdy z każdym. Świetnie spisała się drużyna Kaspra, która podobnie jak w rozgrywkach halowych zdobyła srebrne medale mistrzostw powiatu. W całych rozgrywkach musiała uznać wyższość tylko reprezentacji III LO.
Szkołę reprezentowały: Urszula Gumuła, Julia Domańska, Monika Wojciechowska, Monika Stanek, Sara Sztolpa, Zuzanna Gralak, Aleksandra Czarnolewska. Opiekunem reprezentacji szkoły jest prof. Dariusz Sikora.

Kolejny Turniej Siatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora I LO za nami.

W czwartek w naszej sali sportowej odbył się kolejny Turniej Siatkówki Chłopców o Puchar Dyrektora naszej szkoły. Udział wzięły trzy ekip: I LO, II LO, ZSP nr 1.

Turniej rozegrany został systemem każdy z każdym. Oto wyniki poszczególnych spotkań:

I LO – ZSP nr 1   1:2 (22:25,25:8,13:15)

I LO – II LO          0:2 (22:25,24:26)

II LO – ZSP nr 1  2:0 (25:16,25:18)

Końcowa kolejność:

  1. II LO
  2. ZSP nr 1
  3. I LO

Kaspra reprezentowali: Miłosz Plutowski, Paweł Pecyna, Jakub Kawalerski, Jędrzej Szerszunowicz, Hubert Szociński, Dominik Trawiński, Dominik Ziębicki, Maciej Kosiada, Marek Górniak, trener Norbert Kwiatkowski