«

»

sty 26

Juyż dziś startuje pierwszy koszykarski turniej ” Dla Stefana „, zapraszamy !

26230037_1534770169909460_5865158528825836029_n

Grupa absolwentów Kaspra, a zarazem wychowanków emerytowanego już profesora Stefana Lewandowskiego, wyszła z inicjatywą trwałego uhonorowania tego znakomitego nauczyciela i twórcy wielu sportowych sukcesów naszej szkoły. W piątek, 26 stycznia odbędzie się I Turniej Koszykówki „Dla Stefana”. Wezmą w nim udział drużyny absolwentów inowrocławskich szkół średnich oraz przyjaciół liceum.

Szkoła zaprasza na turniej wszystkich sympatyków naszej szkoły oraz miłośników koszykówki. Honorowym gościem zawodów będzie profesor Lewandowski, co da wielu jego wychowankom okazję do odnowienia kontaktu.

Rozpoczęcie turnieju o godz. 17.30, a uroczyste otwarcie o 19.30.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php