«

»

cze 13

Seniorzy lepsi od uczniów !!

mecz przyjazni

Dzisiaj 12 czerwca w hali I LO odbył się tradycyjny mecz koszykówki, który każdego roku rozgrywają reprezentacja uczniów z drużyną nauczycieli i zaprzyjaźnionych rodziców. Tegoroczna rywalizacja była szczególnie wyrównana, obfitowała w prawdziwą walkę, szybkie kontry i wiele celnych trójek. Mocny początek uczniów dał im lekką przewagę, ale seniorzy konsekwentnie odrabiali straty, aż w końcu wyszli na prowadzenie, którego nie oddali do końca. Końcowy wynik 67-57 dla seniorów. Brawa należą się wszystkim graczom za mecz, który mógł się podobać kibicom. okazją do rewanżu już w przyszłym roku.
Uczniowie: Kamil Konieczka, Kacper Nijak, Hubert Jankowski, Mikołaj Krokowski, Szymon Walczak, Jakub Piotrowski, Jakub Przekwas.
Seniorzy: Waldemar Buszkiewicz, Sławomir Wojtysiak, Paweł Fajfer, Jerzy Sroczyński, Dariusz Sikora, Kamil Grabowski, Paweł Kiliański, Kacper Buszkiewicz i Izabela Hańska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć tych znaczników i atrybutów HTMLa: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php