„ŚWIĘTO ROWERU”

23 maja 2015r.  nasza szkoła  wzięła udział w XXVI Rajdzie Rowerowym „ ŚWIĘTO ROWERU” organizowanym przez PTTK Radlin. W ramach współpracy ze środowiskiem lokalnym  wraz z PTTK „RAMŻA” Czerwionka – Leszczyny oraz z MOSiR w Czerwionce – Leszczynach zorganizowaliśmy się i wyruszyliśmy na rajd rowerowy pokonując trasę  ścieżkami rowerowymi powiatu rybnickiego: Czerwionka – Leszczyny – Przepędza – Rybnik Ligota – Popielów – MOSiR Radlin i z powrotem : Radlin – Rybnik – Kamień – Leszczyny – Stanowice – Czerwionka.  W Radlinie  , na mecie rajdu  , otrzymaliśmy pamiątkowe plakietki , wzięliśmy udział indywidualnych  konkursach rajdowych zajmując IV m w łucznictwie , II m w rowerowym torze przeszkód oraz drużynowo III miejsce na najliczniejszą drużynę rajdową o Puchar Burmistrza Radlina i otrzymaliśmy puchar.

Według endomondo pokonaliśmy 52,12 km w czasie 4:57:52 i spaliliśmy 1856 kcal

Zachęcamy wszystkich do uczestnictwa w rajdach rowerowych , które dają wiele pozytywnych emocji , radości , przebywania w grupie , pokonywania swoich słabości podczas jazdy pod górkę , współpracy i wzajemnej pomocy , poznawania pięknych krajobrazów , roślinności i przede wszystkim szlaków rowerowych naszej gminy i  powiatu rybnickiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge