Listy dla Ziemi

Piątek 25 kwietnia to kolejny dzień działań proekologicznych dla Ziemi w naszej szkole – to dzień pisania „Listów dla Ziemi”

Edukacyjna akcja

Edukacyjna akcja

Akcja listy dla Ziemi polega na pisaniu  przez dzieci listów na papierze wykonanym z makulatury. W listach dzieci zaapelują do dorosłych, aby nie palili śmieci w piecach domowych. W naszej szkole także pisaliśmy listy i promowaliśmy postawy proekologiczne podczas apelu szkolnego.

Święto Ziemi - apel szkolny

Święto Ziemi – apel szkolny

- Święto ziemi -listy 003- Święto ziemi -listy 009

Apel szkolny

Apel szkolny

Listy dla Ziemi

Listy dla Ziemi

Piszemy listy

Piszemy listy

 

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge