ICT jest dla nas i naszych uczniów, nigdy odwrotnie!

Szkoła Podstawowa w Tylkowie stosuje ICT od lat. Dostęp do Internetu, projektor i komputer w każdej klasie, to już standard. Udział w programie „Cyfrowa szkoła” to głównie szansa dla naszych uczniów. Na dowolnej lekcji, każdy może uczyć się z wykorzystaniem osobistego komputera i bogatego oprogramowania, które poznaje dzięki innowacyjnej kadrze pedagogicznej.

 

2 Komentarzy

 • Katarzyna Pietrzyk
  8 kwietnia 2013 - 17:56 | Permalink

  Dodam od siebie, że nasi uczniowie, zresztą tak jak większość dzieci, lubią korzystać z nowoczesnych, cyfrowych form nauki. Czują się w tym dobrze, chętnie uczestniczą w zajęciach, kiedy uruchamiamy laptopy lub tablicę multimedialną (oczywiście celowo i zgodnie z zasadami dydaktyki).
  Strona, którą polecam wszystkim uczącym się ortografii: ortofrajda.pl
  Katarzyna Pietrzyk

 • 9 kwietnia 2013 - 10:24 | Permalink

  Wspaniale, że coraz więcej szkół korzysta z nowych technologii! Nasza szkoła co prawda nie bierze udziału w programie „cyfrowa szkoła”, ale staramy się, aby naszym uczniom zapewnić naukę na podobnym poziomie. Ostatnio np. braliśmy udział w szkoleniu firmy aktin. Pozdrawiam serdecznie i gratuluję;)

 • Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


  *

  Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  CommentLuv badge
  css.php