Menu

Szkoła

 • Gimnazjum Specjalne nr 21 w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii, Bielsko-Biała
 • Nauczyciel

Odwiedziny

 • Stronę odwiedzono: 12714 razy

Informuj o wpisach


© 2012 BlogName - All rights reserved.

Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Discussion (1 komentarz)

 1. by Anna
  Odpowiedz

  Witajcie,

  nazywam się Ania Gilla i będę moderatorką Waszego bloga w III edycji programu WF z Klasą. Cieszę się, że postanowiliście kontynuować przygodę z programem i dalej aktywnie zmieniać WF na lepsze :)

  W roku szkolnym 2015/2016 stawiamy na „Przewrót na WF-ie”, dlatego będziemy Was zachęcać do jeszcze większych zmian na lekcjach WF-u, rewolucji sklepikowych w szkołach i promowania aktywności fizycznej w Waszym regionie.

  Zanim jednak przystąpicie do realizacji zadań programowych proszę dokładnie zapoznajcie się z ich tegorocznym opisem http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/zadania-szkol-iii-edycja. Zawarliśmy w nich pytania pomocnicze, które ułatwią Wam pisanie relacji na Waszych blogach z przeprowadzonych działań w szkole.

  Jesteśmy przekonani, że wspólnie z Wami uda się nam wypracować dobre praktyki na lekcjach wychowania fizycznego i te związane ze sportowym życiem szkoły.

  Jako moderatorka będę wspierała Wasze działania, czytała i komentowała zamieszczone przez Was opisy działań w programie. Jeśli będziecie mieć jakieś kłopoty, pytania, wątpliwości – piszcie proszę. Połowa sukcesu w naszej współpracy zależy od przepływu informacji, dlatego proszę akceptujcie moje komentarze i odnoście się do moich wskazówek. Będę wdzięczna za szybkie sygnalizowanie wątpliwości i trudności w realizacji zadań. W sprawach pilnych zachęcam Was do pisania maili na mój adres: anna.gilla@ceo.org.pl – to znacznie przyspieszy i usprawni naszą komunikację.

  Proponuję zwracanie się do siebie po imieniu – będzie nam milej i łatwiej. Czy odpowiada Wam taka forma?

  Mam nadzieję, że program spełni Wasze oczekiwania. Postarajcie się proszę dotrzymywać terminów umieszczania relacji z działań. Ja z kolei postaram się w miarę moich możliwości komentować je regularnie. Jeśli mielibyście jednak kłopot z dotrzymaniem jakiegoś terminu, zasygnalizujcie to przed jego upływem – razem spróbujemy znaleźć odpowiednie rozwiązanie.

  Załączam Wam link do harmonogramu programu http://www.ceo.org.pl/pl/wf/news/harmonogram-iii-edycja-0, który jest dostępny na naszej stronie internetowej.

  Zachęcam Was również do regularnego odwiedzania bloga głównego WF z Klasą: http://blogiceo.nq.pl/wfzklasa/. Znajdziecie tam dobre praktyki, blogi miesiąca, odznaczone szkoły oraz pomoc techniczną.

  Cieszę się, że będę mogła z Wami pracować. Zeszłoroczne edycje programu pokazały, że razem naprawdę zmieniamy WF na lepsze! Życzę Wam pozytywnej energii do działania i wytrwałości w realizacji zadań programowych.

  Ze sportowym pozdrowieniem
  Ania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge
css.php