Firstyme WordPress Theme.
Designed by Charlie Asemota.

Triumf w XI MEMORIALE im. M.SZELIGI

27 maja 2016 - Author: MARIO S - Brak komentarzy

img8815W dniu 25 maja w hali sportowej przy ul. Bratków 16 odbył się XI Memoriał Mirosława Szeligi. Coroczny turniej piłki nożnej halowej placówek resocjalizacyjnych i wychowawczych.

Zawodnicy Młodzieżowego  Ośrodka Socjoterapii w  Bielska-Białej wygrywając wszystkie spotkania zajęli pierwsze miejsce. W finale stoczyli zacięty bój z  Katolickim Ośrodkiem Wychowania i Terapii Młodzieży „Nadzieja” tracąc bramkę 20 sekund przed zakończeniem spotkania a następnie wygrywając spotkanie po seri rzutów karnych .

img8784    img8805 (1)    img8790

Na najniższym stopniu podium stanęli zawodnicy z Zespołu Szkół przy zespole Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bielsku-Białej. Kolejne miejsc: Ośrodek Wychowawczy im. Św. Jana de la Salle z Częstochowy oraz Szkoła Podstawowa nr 17 z Bielska-Białej.

Najlepszym strzelcem turnieju został wybrany nasz uczeń Dariusz Saternus, najlepszym bramkarzem wybrano Alana Kucharskiego, a MVP turnieju został Dominik Horodecki.

Categories: Bez kategorii