strzelecki top

 • Lekcja języka polskiego i angielskiego :)

  Na języku polskim oglądaliśmy film pt. „Tajemniczy Ogród”. Film bardzo nam się podobał chociaż widzieliśmy tylko początek. Na angielskim widzieliśmy film o Michelu Jaksonie. Było bardzo fajnie i szkoda, że tylko pod koniec roku je oglądamy.

  Wiki,Gabi,Kasia,Monia

   
 • Rozstrzygnięcie konkursu :)

  Dzisiaj w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie kto zdobędzie rower. Każdy z finalistów pochwalił się swoimi ucznkami. Później najmłodsze dziecko ze szkoły losowało zwycięzce. Rower trafił w ręce Agnieszki Krzeczowskiej uczenicy klasy II.
  Wiki :)

   
 • Festiwal 2.0 :)

  Festiwal odbył się 5 czerwca. Na początku przedstawiony został album. Później pokazaliśmy zabytki, te o których był poprzedni wpis i przedstawiliśmy filmiki, które wykonaliśmy. Kolejno pani przeczytała nam prezentacje o patronie szkoły Tadeuszu Kościuszce, a później mieliśmy konkurs dotyczący prezentacji. Uczniowie klasy III zaprezentowali bajkę i prezentację o autorach bajek takich jak np. Jan Brzechwa, Julian Tuwim itp. Następnie odbył się konkurs w postaci prezentacji dla klas I-III. Na końcu podzieliliśmy się na klasy młodsze i starsze i odpowiadaliśmy na pytania wylosowane przez siebie z różnych dziedzin nauki. Oto zdjęcia z naszego festiwalu :)
  Wiki, Monia i Kasia :)

   
 • Projekt zajęć europejskich :)

  Na zajęciach europejskich robiliśmy zabytki Europy w 3D. Klasa czwarta zrobiła hiszpańską Wieżę Herkulesa, klasa piąta czyli my zrobiliśmy włoski Zamek na Górze, a klasa szósta francuską Twierdzę Tower. A oto zdjęcia które nas do tego doprowadziły.

   
 • Wycieczka do kina:P

  W pierwszym semestrze mieliśmy za zadanie przeczytać książkę pt. „Sposób na Alcybiadesa”. Klasa 5 czyli my rywalizowaliśmy z klasą 6. Nasza klasa wygrała, ale klasa 6 miała więcej punktów procentowo. GRATULUJEMY! Dlatego osoby które miały ponad 30 punktów, pojechały do kina na film pt. Lorax. Film był bardzo fajny i ciekawy:) Później wstąpiliśmy do McDonalda.:P
  Wiki:)

   
 • Historia:)

  Na dodatkowej lekcji „Ścieżce regionalnej” piszemy kronikę naszej gminy. Przy pomocy komputerów i drukarek jest to o wiele łatwiejsze. Bardzo nam się to podoba:)
  Wiki i Gabi:)

   
 • Lekcja przyrody:)

  Wczoraj na lekcji przyrody bylismy w sali komputerowej. Ta lekcja byla bardzo ciekawa:) Wszystkim sie podobalo i napewno chcielibysmy wiecej takich lekcji

  Gabi i Wiki :)

   
 • Zajęcia Europejskie:)

  Na zajęciach europejskich pani wyświetla nam na tablicy multimedialnej prezentacje. Jest bardzo fajnie. Dużo zapamiętujemy z tych lekcji.
  Monia:)

   
 • Religia

  Ostatnio na lekcji religii ogladalismy na telewizorze film o Mesjaszu i synie Izaaku było fajnie dużo zapamietalismy.Mam nadzieje,ze bedzie jeszcze wiecej takich lekcji.:)

  Gabi:)

   
 • Informatyka:)

  Na informatyce mieliśmy zrobić krzyżówkę. Po zrobieniu jej i napisaniu pytań krzyżówkę musimy wysłać na e-mile pani:) Takie zadania są bardzo fajne!:)
  Wiki:)

   
 • Ferie:)

  Zaczęły się ferie! Mamy nadzieję że w drugim semestrze będziemy więcej kożystać z tablicy interaktywnej, komputerów i laptopów. Kożystaliśmy z nich dużo ale chcielibyśmy jeszcze więcej.
  Wiki:)

   
 • Walentynki:)

  Dzisiaj w szkole mieliśmy Walentynki! Wcześniej uczniowie klasy szóstej przeprowadzili ankietę w szkole, a później przeczytali przygotowane przez nich prezentacje. Chłopaki przygotowali na temat sportów zimowych, a dziewczyny gdzie chcielibyśmy pojechać na ferie zimowe. Na końcu każdej z prezentacji były podane strony z jakich korzystali. Potem był konkurs, trzeba było w domu nauczyć się piosenki po angielsku, a potem ją zaśpiewać. Po zaśpiewaniu zostały wręczone walentynki. Potem został ogłoszony konkurs piosenki, zostały wręczone nagrody i dyplomy. Później została wybrana najmilsza dziewczynka i najmilszy chłopiec szkoły. Następnie były przeczytane prezentacje również przygotowane przez klasę szóstą na temat: Krzysztofa Kolumba, Stanów Zjednoczonych itp. Do każdej prezentacji był Qiz. Za poprawną odpowiedź dostawało się atrakcyjną nagrodę przeważnie z napisem Chicago! Były na przykład opaski na uszy, czapki, plakaty itp. Na koniec wszystkie klasy miały do ułożenia puzle. Klasy 1-3 miały 60 puzli,a 4-6 350. Pierwsze miejsce zajęła klasa 1, drugie 2, trzecie 3. W starszych klasach nikt nie ułożył całości, ale najwięcej miała klasa 6, potem 5 i na końcu 4. Za to też były nagrody! Wszystkim się bardzo podobało:)
  Wiki:)

   
 • Sesja zdjęciowa;)

  Dzisiaj w szkole mieliśmy sesję zdjęciową. Ubieraliśmy biało-czerwone koszulki i robiliśmy zdjęcia na EURO 2012! Przed zdjęciami fotografowie włączyli nam na wyświetlaczu bajkę. Uczyła ona że nie można podawać w komputerze swoich danych osobawych itd. Było bardzo fajnie. Fotografowie byli mili i przyjemni! Wszystkim się bardzo podobało i wszyscy robili sobie zdjęcia;)
  Wiki:)

   
 • Super tablica:)

  Tablica interaktywna jest naprewde świetna! Raz byliśmy na matematyce w pracowni komputerowej i używaliśmy tablicy. Rozwiązywaliśmy zadania i było bardzo fajnie. Na pewno chcielibyśmy więcej takich lekcji, a nawet wszystkie. Wszystkim bardzo się podobało:)
  Wiki:)

   
 • Przygotowania do konkursu!;)

  10 lutego będziemy mieć w szkole Walentynki. W tym dniu jest konkurs. Mamy zaśpiewać piosenkę po angielsku. Przygotowuję się z koleżankami na laptopie. Napewno lepiej nauczymy się z laptopa niż z kartki!:) Bardzo cieszymy się, że panie pozwalają nam korzystać z laptopów.

  Wiki:)

   
 • Poprawa sprawdzianu!

  Na języku angielskim poprawialiśmy sprawdzian na laptopie! Czytaliśmy zadania i wspólnie je rozwiązywaliśmy. Tak jest wiele prościej zrobić poprawę i sprawdzić jakie błędy się popełniło;)

  Kasia i Wiki;)

   
 • STOP ACTA!!!

  Pomysł międzynarodowego porozumienia był rozwijany przez Japonię i Stany Zjednoczone od 2006 roku. Kanada, Unia Europejska oraz Szwajcaria przyłączały się kolejno do rozmów wstępnych w latach 2006 i 2007. Oficjalne negocjacje, do których przystąpiły również Australia, Meksyk, Maroko, Nowa Zelandia, Korea Południowa oraz Singapur, otwarto w czerwcu 2008 r. Szczegóły dyskutowanych zmian miały pozostać tajne, co nie zapobiegło jednak serii przecieków w 2008, 2009 i 2010 r. Duży niepokój wśród mediów wzbudziła już pierwotna wersja robocza, opublikowana 22 maja 2008 r. przez serwis WikiLeaks. Poza stronami rządowymi, treść umowy była konsultowana z komitetem doradczym, złożonym z przedstawicieli dużych korporacji amerykańskich.

  Kasia:)

   
 • Nie zły język angielski

  Na języku angielskim korzystamy z laptopa i tablicy interaktywnej. Mamy nowe książki i pani dostała płytę:)Tam jest wszystko!:)Na tablicy rozwiązujemy zadania i czytamy teksty. Na pewno lepszy jest angielski z tablicą i laptopem;P Dużo więcej można się nauczyć!

  Kasia i Wiki:)

   
 • Technika z TIK

  24 stycznia korzystaliśmy z internetu aby zdobyc więcej informacji. Dużo dowiedzieliśmy się z tej lekcji Na pewno chcielibyśmy takich lekcji więcej:).

  Kasia i Wiki:)

   
 • Jestem Kasia Drabik!

  Mam 11 lat. Interesuję się malarstwem. Mój ulubiony kolor to błękit:)

   
css.php