06 lip 2012

Blogowanie jest OK !

Podczas  kolejnej edycji Szkoły z Klasą 2.0 2011/2012 na tym właśnie blogu „Strzelecki Team” czwórka przyjaciół opisywała codzienne życie z TIK.  Podczas tego doświadczenia mogliśmy uczyć się na błędach oraz rozwiązywać problemy dotyczące Internetu oraz komunikacji. Jesteśmy dumni z tego, że otrzymaliśmy aż dwie odznaki za naszą pracę. Zachęcamy do wzięcie udziału w kolejnej edycji tej akcji. POLECAMY ! :)  

Sylwia Jedziniak.

01 lip 2012

Ulubieńcy !

Z akcji Szkoła z klasą 2.0 wynieśliśmy bardzo dużo nowych wiadomości i doświadczeń. W tym wpisie opowiemy co najbardziej nam się podobało. Otóż najbardziej przypadło nam do gustu prowadzenie bloga na platformie CEO. Był to bardzo ciekawy sposób by móc się wypowiedzieć. W wolnych chwilach pisaliśmy co nowego u nas słychać. Na drugim podium znalazło się pisanie do gazetki „Tadeuszek” na www.juniormedia.pl To również było dla nas coś nowego. Doskonaliliśmy pracę z Internetem, komputerem, WORD’em, jak również z ortografią i pisaniem. Ćwiczyliśmy też kreatywność. Aby zapisać całą makietę strony musieliśmy dużo główkować. Na trzecim, ale równie ważnym miejscu znalazła się sama akcja. Uważamy, że to coś wspaniałego, iż nasza szkoła przystąpiła do niej. Dzięki temu uczniowie kształtują swoje młody umysły i nie tylko. Życzymy miłego i gorącego popołudnia :)

Sylwia Jedziniak.

29 cze 2012

Żegnamy Szkołę .. Witamy Wakacje !

LOGO

 W dniu dzisiejszym pożegnaliśmy Szkołę Podstawową i powitaliśmy wakacje. Dzień rozpoczęliśmy od Mszy Św. w Sanktuarium w Strzelcach Wielkich. Następnie wszyscy uczniowie udali się na Remizę Strażacką, gdzie rozpoczęliśmy apel. Na początku zaprezentowała się klasa VI, która żegnała Szkołę. Potem na scenę wkroczyli uczniowie klasy V, którzy przygotowali piosenki dla nas. Po przedstawieniach przeszliśmy do świadectw szkolnych. Pani Dorota Jaszczowska wręczyła świadectwa najpierw dzieciom z klasy I, a następnie II, III, IV, V i na końcu VI. Klasa osiągnęła najwyższą średnią ze szkoły 4,5. Na 16 osób wyróżnionych było 7. Najlepszą uczennicą w szkole została Dominika Hanek ze średnią 5,45. Dominika otrzymała statuetkę Super Absolwenta. Następnie zostały wręczone nagrody za frekwencję, za wyniki sportowe, oraz za najaktywniejszą pracę w projekcie Szkoła z klasą 2.0 Pamiątkowe dyplomy i nagrody otrzymały Sylwia Jedziniak oraz Wiktoria Kuciel, które były najbardziej aktywne w projekcie. Na koniec Pani Dyrektor zakończyła uroczystość i złożyła wszystkim życzenia :) My również życzymy Wam udanych i miłych wakacji. Powodzenia w kolejnych klasach < 3

 

Sylwia Jedziniak.

28 cze 2012

„Tadeuszek”

Pomimo podsumowania projektu „Szkoła z klasą 2.0″ postanowiłyśmy nie kończyć pracy z „Tadeuszkiem”. Wczoraj został opublikowany kolejny numer naszej gazety. W trakcie realizacji jest kolejny, który zostanie wydany w wakacje. W tym numerze znajdziecie artykóły : „Festiwal 2.0″, „Dzień Dziecka”, „Królowa Elżbieta II”, „Ciekawe przepisy”, „Przebój miesiąca”, „Hity na Euro 2012″, „Dzień Zdrowia”, ” Wakacje”, „To już koniec pracy klasy VI z gazetą”. Zapraszamy do czytania.

Sylwia Jedzinaik :) :) :) :)

css.php