Innowacyjny WF !!!

innowacyjny wf 1

   Dodając zdjęcia do wpisu o „Trzeciej Dysze…” zauważyłem jakiś żółty znaczek na stronie tytułowej bloga. Przez myśl mi przeszło, że chyba dostałem żółtą kartkę. Nie wiedziałem tylko –  od kogo i za co? Zupełnie jak piłkarz na boisku: „Ja? Panie sędzio, za co?”. Jak się bliżej przyjrzałem, to mnie oświeciło (nie bez powodu w tym znaczku wykorzystano symbol żarówki).

   Moi drodzy, wygląda na to, że oprócz Was ktoś jeszcze czyta moją radosną twórczość i docenia inicjatywy podejmowane przez naszych „wuefistów” opisywane później przeze mnie. Ten znaczek, to wyróżnienie za wprowadzanie do lekcji wychowania fizycznego nowatorskich treści i rzadkich w szkołach form ruchu i dyscyplin sportowych. Przyznacie chyba, że nie nudzicie się na naszych lekcjach. Owszem macie swoje ulubione dyscypliny sportowe: dziewczęta – piłkę siatkową, chłopcy – piłkę nożną; jednak lubicie czasami poeksperymentować razem z nami. W bieżącym roku szkolnym niektórzy z Was mieli okazję uczestniczyć w zajęciach lekcyjnych organizowanych w SPA czy na lodowisku. Inni poznawali tajniki gry w korfbal, uczestniczyli w zajęciach z zumby czy ćwiczyli z piłkami fitball. To właśnie za to otrzymaliśmy znaczek „Innowacyjny WF”. Chcę Was zapewnić, że nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa i wkrótce kolejne klasy będą miały okazję posmakować jeszcze innych rzadkich dyscyplin sportowych. Oczywiście wszystko to opiszę na naszym blogu.

Piotr Nizioł

2 thoughts on “Innowacyjny WF !!!

 1. Piotrze,
  ja tu jeszcze nie zdążyłam napisać Wam za co ta odznaka, a już tak przemiły post :D
  Ale nie mam wiele więcej do dodania. Odznaka „Innowacyjny WF” trafiła do Was dokładnie za wszystko to o czym napisałeś! Za zajęcia w SPA, na lodowisku, za grę w korfbal, zumbę oraz ćwiczenia z piłkami fitball.

  Jesteście niesamowici i cieszę się, że ta odznaka jest dla Was wyróżnieniem.
  Nie mogę się już doczekać Waszych kolejnych innowacyjnych pomysłów na lekcje WF-u.

  Pozdrawiam,
  Zuzanna Machalska
  Wf z Klasą

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge