Zabrakło pączków?

W swoim drugim meczu grupowym nasze koszykarki uległy drużynie IX LO. Końcowy wynik nie w pełni obrazuje przebieg spotkania. Z relacji opiekuna naszej drużyny, wynika że w pierwszej połowie meczu nasze koszykarki dotrzymywały kroku swoim rywalkom. Pierwsza kwarta zakończyła się dwupunktowym prowadzeniem IX LO, a w drugiej kwarcie był nawet wynik remisowy 14: 14. Źle zaczęło się dziać dopiero po zmianie stron. Podopiecznym p. Alberta Czerniaka zaczęło brakować sił, a przede wszystkim skuteczności. Przeciwniczki, wśród których grają dwie zawodniczki I-ligowego AZS-u, trafiały w tym czasie seriami i dosyć szybko powiększały przewagę. Na domiar złego, w końcówce meczu, odnowił się jakiś uraz naszej najlepszej rzucającej – Anicie Stępień, która zmuszona była opuścić parkiet. Ostatecznie mecz zakończył się zwycięstwem IX LO 53: 25. Nie dopytałem p. Alberta czy przed dzisiejszym meczem były pączki. Wynik końcowy wskazuje raczej na ich brak. Za dwa dni ostatni mecz grupowy przeciwko Zespołowi Szkół Odzieżowo – Włókienniczych. Panie Albercie, Pan leci do jakiejś cukierni i będzie dobrze!!!