„Wyprawa po złote runo”

Wszystkich miłośników mitów greckich chcę na wstępie uspokoić. Oprócz zapożyczenia tytułu, żadnych innych szczegółów z wyprawy Jazona i Argonautów nie zamierzamy wprowadzać do naszego szkolnego życia sportowego. Nie będzie zatem jakichkolwiek intryg, czarów czy krwawych aktów zemsty. Naszym Jazonem będzie p. Robert Podlecki, Argonautami – reprezentacja piłkarek a tytułowym runem – złote medale Licealiady. Dla trenera drużyny, która w minionym dziesięcioleciu, aż dziewięć razy zdobywała tytuł mistrzowski i raz była druga, inny cel nie wchodzi w rachubę. Misja rozpoczyna się jutro. Pierwszymi rywalkami naszych dziewcząt będzie reprezentacja XIX LO. Mecz rozpocznie się o godzinie 13,00. Kolejnymi przeciwniczkami podopiecznych p. Podleckiego będą drużyny: III LO (14,30) oraz Zespołu Szkół Chemicznych i Przemysłu Spożywczego (15,30). Nasza drużyna ze swoim opiekunem serdecznie zaprasza na balkon i liczy na gorący doping, który poprowadzi ich po złoto oraz przywróci uśmiech na twarze.

1

Tych, którym czas i inne obowiązki nie pozwolą na przyjście, zapraszam na bloga jutro wieczorem (po skokach !!!). Przygotuję dla Was relację ze wszystkimi szczegółami

Piotr Nizioł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge